سرمربی تیم فوتبال اف سی سئول گفت: به خاطر اختلاف زمانی و ارتفاع از سطح دریا از بازیکنان خواستم که مراقب باشند.

به گزارش افکارنیوز ، چوی یونگ سو در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: تیم ما در واقع نماینده فوتبال کره است و خوشحالیم که در لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم و از بازیکنانم خواستم که خودشان را آماده کنند. درست است که بازی اول را برده ایم اما به خاطر اختلاف زمانی و ارتفاع از سطح دریا از آنها خواستم که مراقب باشند و حتی ممکن است تیم آنها عصبی باشند.

وی افزود: استقلال تیم قدرتمندی است که تا این مرحله بالا آمده است اما مطمئن باشید که ما برای برد به زمین می رویم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به برد اف سی سئول در بازی رفت آیا ممکن است این تیم در بازی فردا با حالت تدافعی به زمین برود، گفت: با توجه به این نکته که اگر گل اول را بخوریم کارمان خیلی سخت خواهد شد. بنابراین می خواهیم اول گل بزنیم و مطمئن هستم هر دو تیم برای زدن گل تلاش می کنند و من مطمئن هستم هر دو تیم یک بازی هجومی از خود ارائه می کنند.

سرمربی اف سی سئول در خصوص اینکه آیا می دانند فردا در ورزشگاهی بازی خواهند کرد که ۱۰۰ هزار نفر تماشاگر حضور پیدا می کند و آیا با این پدیده آشنا هستند یا خیر گفت: برای ما که خارج از خانه بازی می کنیم حضور این همه جمعیت سخت خواهد بود اما بازیکنان با تجربه و خوبی داریم که چنین شرایطی را تجربه کرده اند. تعداد دیگری از بازیکنان ما باید از این جوی که تماشاگران به وجود می آورند لذت ببرند.

خبرنگاری پرسید دلیل و پیش بینی این موضوع که چرا ممکن است بازیکنان این تیم عصبی شوند، چیست اظهار داشت: من منظورم استقلال بود که شاید عصبی بازی کند چون آنها نیاز به گل دارند. ممکن است آنها عصبی شوند. ولی ما باید مراقب باشیم تا نتیجه لازم را بگیریم.

وی در خصوص این موضوع که چمن ورزشگاه آزادی کیفیت بسیار خوبی دارد گفت: من هنوز نتوانسته ام چمن ازادی را ببینم ولی امروز عصر این کار را می کنیم. زمین سئول به خاطر هوای شهر سئول مساعد نبود.

سرمربی اف سی سئول در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در مورد توصیه های وی برای نرفتن به فیس بوک قبل از بازی و نبود آندو تیموریان و جواد نکونام در تیم استقلال برای بازی فردا گفت: غیبت نکونام و تیموریان باعث شدند همه چیز به نفع ما باشد. البته از طرفی شاید به ضرر ما باشد چون دو بازیکن ناشناخته بازی می کنند و انگیزه آنها بیشتر می شود.

وی در مورد توصیه اش به شاگردانش در مورد صفحات اجتماعی گفت: برای ما مهم این است که استقلال بازیکنان بزرگی دارد. من همیشه برعکس این موضوع را به بازیکنانم گفته ام و از آنها خواسته ام که همیشه با هواداران در ارتباط باشند و هرگز به آنها نگفته ام ارتباطتان را قطع کنید.

سرمربی کره ای در پاسخ به این سوال که قلعه نویی و بازیکنان استقلال مدعی شده اند بازی رفت باید مساوی می شد و نظر شما در این باره چیست، گفت: ما در کره می گوییم خوش شانسی بخشی از فوتبال است اصلا نمی گویم زدن دو گل به خاطر شانس بود بلکه استقلال شانس آورد که گل های بیشتری نخورد. ضمن آنکه به بازیکنانم اعتقاد خاصی دارم و تیم ما تمام انتظارات من را برآورده کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات