ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری قبل از دیدار تیمش مقابل استوابخارست از سئوالات خبرنگاران عصبانی شد و بعد از اینکه پاسخ آنها را داد با حالت قهر سالن کنفرانس را ترک کرد.

به گزارش افکارنیوز ، ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری قبل از دیدار تیمش مقابل استوابخارست از سئوالات خبرنگاران عصبانی شد و بعد از اینکه پاسخ آنها را داد با حالت قهر سالن کنفرانس را ترک کرد.

بیشتر سئوال خبرنگاران در مورد غیبت کوین دی بروین هافبک تهاجمی بلژیکی چلسی بود که در لیست ۱۸ نفره چلسی حضور ندارد و مورینیو او را با خود به رومانی نبرده است.

غیبت خوان ماتا در چند بازی اخیر نیز باعث شد رسانه ها فشار زیادی به مورینیو بیاورند اما او در دیدار مقابل تاتنهام مورید استفاده قرار گرفت و احتمالا مقابل استوابخارست هم بازی خواهد کرد.

مورینیو در پاسخ به خبرنگاران گفت: این فوق العاده است چون هیچ کس دیگر در مورد خوان ماتا سئوال نمی کند. شما ۳ هفته فقط در مورد ماتا سئوال می کردید و اکنون در مورد کوین دی بروین سئوال می کنید. شما علاقه دارید فقط در مورد بازیکنانی که بازی نمی کنند سئوال کنید. کوین در لیست من انتخاب نشد. فقط ۱۱ نفر می توانند در زمین بازی کنند و من بر اساس عملکرد آنها در بازی های قبلی و در تمرینات لیست بازیکنانم را انتخاب می کنم.

آقای خاص که عصبانی شده بود در ادامه افزود: همیشه سعی کردم رو راست باشم. من با ماتا رو راست بودم و با او در مورد بازی ها و تمریناتش صحبت کردم. از دی بروین در تمرینات و بازی که مقابل سویندون انجام داد راضی نبودم بنابراین او را در لیست ۱۸ نفره قرار ندادم. اما شما همیشه در مورد بازیکنانی که انتخاب نشده اند سئوال می کنید. متشکرم.

مورینیو بعد از این حرف ها سالن کنفرانس را ترک کرد و امیدوار است بازیکنانش در زمین مقابل استوابخارست عملکرد خوبی داشته باشند. چلسی در هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان با نتیجه ۲ بر یک مغلوب اف سی بازل سوئیس شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات