دروازه بان دورگه به ایران نمی آید؟

علی رغم برنامه ریزی های فدراسیون و تمهیدات ویژه برای حضور داوری در تهران، این سنگربان دورگه برای سفر به ایران تمایلی ندارد و تصمیم گرفته تا به تهران نیاید!

گروه ورزشی - کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی برای بازی با تایلند در مقدماتی جام ملت های آسیا نام دانیال داوری را در لیست نفرات خود گنجانده است و از همین رو فدراسیون فوتبال دعوتنامه داوری را به آلمان و باشگاه اینتراخت برانشوایگ ارسال کرده تا مقدمات حضور داوری در تهران فراهم شود.

به گزارش افکارنیوز ؛ مسئولان فدراسیون فوتبال برای محکم کاری بیشتر و برای آنکه داوری برای ورود و خروج به کشور مشکلی هم نداشته باشد، کارت پایان خدمت این بازیکن را برای پدرش ارسال کرده اند تا او بتواند در دیدار با تایلند در تهران حضور داشته باشد. با این حال شنیده می شود علی رغم برنامه ریزی های فدراسیون و تمهیدات ویژه برای حضور داوری در تهران، این سنگربان دورگه برای سفر به ایران تمایلی ندارد و تصمیم گرفته تا به تهران نیاید! البته این بی میلی داوری هیچ ارتباطی به تیم ملی ندارد چرا که وی بار ها و بار ها در جمع خانواده و دوستانش اظهار کرده از انتخاب تیم ملی ایران راضی است و دوست دارد تا با پیراهن ایران در جام جهانی برزیل حاضر باشد اما برخی از شایعات بی پایه و اساس نگرانی داوری سبب شده تا او برای سفر به ایران چندان راغب نباشد.

ظاهرا او ترجیح می دهد برای بازی های حساستر و البته خارج از ایران به اردوی تیم ملی ملحق شود. او تصمیم خود را به پدرش اعلام کرده و از او خواسته تا آن را به مسئولان فدراسیون فوتبال و البته کارلوس کی روش اعلام کند اما پدر داوری همچنان در تلاش است تا فرزندش را برای حضور در ایران مجاب کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات