باشگاه استقلال در آستانه بازی مقابل اف سی سئول کره جنوبی ۷ توصیه به هوادارانش کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال استقلال فردا (سه شنبه) باید دیدار برگشت خود را مقابل اف سی سئول کره جنوبی برگزار کند. در همین راستا باشگاه استقلال از طریق سایت خود ۷ توصیه به هوادارانش کرده است.

در این متن آمده است:

به نام خداوند بخشنده و مهربان

خطاب به بهترین هواداران دنیا

ساده بگوییم. دور از تعارفات رسمی، دور از فرم و قالب های معمول یک بیانیه، استقلال چهارشنبه شب به چند چیز نیاز مبرم دارد. احتیاجی که نیمی از آن به شور و شعور و درایت هوادارانش بستگی دارد.

استقلال برای پیروزی ۴ بر یک، ۳ بر صفر و حتی ۲ بر صفر مقابل سئول به تمرکز بالا و حمایتی بی نظیر نیاز دارد. از شور مردمی و تماس ها و شواهدی که پیداست بدون تردید چهارشنبه یکصد هزار نفر استقلالی با پرچم های آبی در ورزشگاه آزادی حاضر خواهند شد و رکورد بیشترین تماشاگر آسیایی را به نام استقلال ثبت خواهند کرد. در این فرصت، برای همبستگی، هماهنگی و استفاده مطلوب از حضور تماشاگران رعایت و ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد.

باشگاه استقلال امیدوار است که تک تک هوادارانی که چهارشنبه شب به ورزشگاه آزادی تشریف می آورند، با رعایت این نکات شب بی نظیری را در تاریخ فوتبال آسیا رقم بزنند.

۱ - سکوت و صرفا تماشای مسابقه برای هیچ هواداری جایز نیست. اگر انرژی ۹۰ و حتی ۱۲۰ دقیقه تشویق ممتد را دارید به ورزشگاه آزادی بیایید در غیر این صورت جای خود را به هواداری بدهید که از این شرایط برخوردار است.

۲ - در فوتبال ایران معمولا از دقیقه ۲۰ به بعد و به خصوص در ابتدای نیمه دوم شور و هیجان تماشاگران اندکی کاهش می یابد اما چهارشنبه ثابت می شود که این افت تشویق ها به هواداران استقلال مربوط نمی شود.

۳ - با لباس های آبی رنگ به ورزشگاه بیایید و پرچم های آبی را فراموش نکنیم.

۴ - پرتاب نارنجک ممکن است منجر به محرومیت استقلال از بازی خانگی در مسابقه فینال شود و یا اینکه این تیم را از بازی های خانگی برای فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا محروم کند. خواهشمندیم در این مسابقه حساس، هیجان خود را فقط با تشویق نشان دهید و بیش از گذشته به اعتبار و آبروی بین المللی استقلال اهمیت دهیم.

۵ - ممکن است هر دو، سه یا چهار گل این مسابقه بین دقایق ۷۵ تا ۹۰ به ثمر برسد. در دنیای فوتبال بارها شاهد چنین اتفاقاتی بوده ایم. بنابراین خواهشمندیم امید خود را تا آخرین ثانیه حفظ کنید و لحظه ای از تشویق استقلال دست برندارید.

۶ - صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و آن هم در سخت ترین شرایط که استقلال را از سایر حریفانش متمایز می کند، محصول شیرمردانی است که چهارشنبه شب یک بار دیگر با آخرین قدرت به دنبال نتیجه ای بهتر می روند. تحت هر شرایط تشویق و قدردانی از ستاره های آبی در پایان مسابقه رفتار شایسته و جوانمردانه هواداران استقلالی خواهد بود.

۷ - احترام تماشاگران کره ای به تیم استقلال در سئول با واکنش متقابل از سوی فرهنگ و ادب و تمدن ایرانی، خصلت تک تک تماشاگران استقلالی خواهد بود و بی گمان رسم میهمان نوازی عادت دیرینه ایرانیان است.

در پایان ضمن آرزوی موفقیت و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا از تک تک هواداران استقلال خواهشمندیم که برای خلق این پیروزی بزرگ یاران آبی پوش را از دعای خیر خود بی نصیب نگذارند. مناجات های بی شمار، باورهای عمومی و انرژی های مثبت بدون تردید نتیجه مطلوب را رقم خواهد زد. منتظر دیدار شما در ورزشگاه آزادی هستیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات