اسطوره فوتبال آرژانتین معتقد است که قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به یکی از کشورهای آمریکای لاتین خواهد رسید.

دیگو مارادونا شانس تیم های اروپایی برای قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را کم می داند. او معتقد است که جام از آمریکای لاتین بیرون نخواهد رفت.

اسطوره فوتبال آرژانتین در گفت وگو با شبکه دبی اسپورت عنوان کرد: تیم های اروپایی معمولا نمی توانند در منطقه آمریکای لاتین نتیجه بگیرند. درباره تیم ملی فوتبال آرژانتین هم باید بگویم که با وجود تیم های قدرتمندی همچون برزیل و اروگوئه شاگردان سابیا کار سختی برای کسب عنوان قهرمانی دارند.

مارادونا در ادامه سخنان خود میشل پلاتینی را گزینه مناسبی برای جانشینی سپ بلاتر دانست و گفت: بر این باورم که پلاتینی گزینه مناسبی برای جانشینی بلاتر پا به سن گذاشته است.

اسطوره فوتبال آرژانتین درباره سوال تکراری مقایسه لیونل مسی با کریستیانو رونالدو این گونه پاسخ داد: مسی با توجه به مهارت بالا و تواضعی که دارد، بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان است. بعد از او رونالدو در جایگاه دوم قرار دارد.

مارادونا درباره بازگشت خود به دنیای مربیگری، گفت: تنها در صورتی بر می گردم که بستر لازم وجود داشته باشد، دیگر نمی خواهم صرفا به خاطر دلایل مادی با تیمی قرارداد امضا کنم. در حال حاضر قصد ندارم به الوصل برگردم. روزهای خوبی را در دبی پشت سر می گذارم. دبی شهر آرامی است و می توانم با آزادی کامل کارهای روزانه خود را انجام دهم. اگر در جای دیگری زندگی می کردم مجبور بودم در را بر روی خود ببندم و از خانه بیرون نیایم، اما در اینجا به راحتی کارهای روزانه خود را انجام می دهم به طوری که به سینما می روم و از سوپر مارکت ها خرید می کنم. بدون این که کسی برایم مشکلی ایجاد کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات