مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما باید فضایی ایجاد کنیم که همه حرف هایشان را در مورد اتفاقات فوتبال به زبان بیاورند، آقای علیپور! چرا نمی گذارید این اتفاق بیفتد؟

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان ابتدا ضمن اعتراض به رأی صادره درباره مولایی و حاتم که آنها نیز به همراه داوران بازی پرسپولیس و سپاهان تعلیق شده اند، اظهار داشت: آقای علیپور ما باید فضایی ایجاد کنیم که هر فردی هرچه می داند با راستگویی و شفاف سازی برای فوتبال پاک آن را به زبان بیاورد.

وی افزود: سؤال ما اینجاست، شما می گویید رأی در خصوص حاتم و علیپور ربطی به پرسپولیس ندارد و متعلق به فصل گذشته است پس چرا این رأی را امسال و مصادف با پرونده پرسپولیس و سپاهان اعلام کردید. ما به شدت به تعلیق این دو نفر که شفاف حرف هایشان را زدند اعتراض داریم.

رویانیان ادامه داد: شما به دنبال این هستید که همه هیچ حرفی نزنند و فقط سکوت کنند واقعاً برای من سؤال اینجاست چرا خبر تعلیق مولایی و حاتم در پرونده قهرمانی مطرح شده؟ چه ربطی این موضوع به پرسپولیس دارد؟ آقایان تخلف کردند مربی و دست اندرکاران تیم ما را تعلیق می کنید. این موضوع هیچ ربطی به پرسپولیس ندارد و شما نباید حاتم و مولایی را کنار قهرمانی برایشان رأی صادر کنید چون اینها فقط راست گفتند و بس.

وی خاطرنشان کرد: حالا که شما اسم این افراد را کنار قهرمانی آورده اید همه می گویند این موضوع ربط به پرونده بازی سپاهان و پرسپولیس دارد. این رأی برای ما قابل قبول نیست و قطعاً پیگیری می کنیم. من از این رأی شما درباره این دو نفر به جد انتقاد دارم و از شما خواهش می کنم موضوع را بسیار شفاف توضیح دهید و حق مولایی و حاتم را که راست گفته اند به آنها برگردانید. من با جدیت این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان یادآور شد: من باید بدانم تخلف مولایی و حاتم چه بوده است، دوماً چرا این موضوع را به پرونده قهرمانی ربط داده اید. شما می گویید موضوع این دو نفر ربطی به این پرونده ندارد اما همزمان همه چیز را اعلام کرده اید که جای سؤال دارد. شما می گویید همه چیز به گذشته برمی گردد پس چرا امروز این موضوع را اعلام کرده اید؟ موضوع قهرمانی با این ماجراها فرق دارد و ما از قهرمانی شکایت کرده ایم و شاهدان نیز نظر خود را گفته اند اما به اشتباه شما کسانی را تعلیق کرده اید که فقط راست گفته اند. من دلیلش را نمی دانم و قطعاً به این رأی اعتراض داریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات