مهدی کیانی:

بازیکن تیم تراکتورسازی گفت: به نظر من تعطیلی لیگ برتر به نفع تیم ما است تا بتوانیم تمریناتمان را پیگیری کنیم و به آمادگی بیشتری برسیم.

به گزارش افکارنیوز ، مهدی کیانی درباره لیست تیم ملی اظهار کرد: من به نظر کی روش احترام می گذارم ولی بازی های خوبی انجام داده بودم و این حقم نبود که در لیست تیم ملی نباشم. این درست نیست که همیشه بازیکنان ثابتی به تیم ملی دعوت شوند و باید بازیکنانی که خوب بازی می کنند هم به تیم ملی دعوت شوند.

کیانی گفت: خوشبختانه من در تراکتورسازی شرایط خوبی دارم و آماده بودم تا برای تیم ملی خدمت کنم ولی حالا که به تیم ملی دعوت نشدم برای بازیکنان تیم ملی و کی روش آرزوی موفقیت می کنم ولی این را هم می دانم که در لیست های بعدی تیم ملی همین نفرات دعوت خواهند شد و کی روش بازی های ما را ندید.

بازیکن تراکتورسازی درباره تعطیلی لیگ برتر تاکید کرد: به نظر من تعطیلی لیگ برتر به نفع تیم ما است تا بتوانیم تمریناتمان را پیگیری کنیم و به آمادگی بیشتری برسیم و در بازی بعد نیز مقابل فولاد کار سختی خواهیم داشت و امیدوارم در این بازی با کسب پیروزی به شرایط ایده آل برسیم.

وی درباره دیدار تیمش مقابل راه آهن اظهار کرد: ما ۹۰ دقیقه سوار بر بازی بودیم و موقعیت های گلزنی زیادی داشتیم و می توانستیم بیشتر از این هم گل بزنیم.

بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز افزود: بعد از این که دو گل از حریف پیش افتادیم قدر موقعیت هایمان را ندانستیم و این سبب شد حریف با به ثمر رساندن یک گل از این کم کاری ما استفاده کند و فاصله را کمتر کند.

وی خاطرنشان کرد: ما در این بازی با جان و دل بازی کردیم و خدا را شاکریم که سه امتیاز بازی را کسب کردیم تا بتوانیم دل هواداران پرشور تراکتورسازی را شاد کنیم که حمایت خوبی از ما در ورزشگاه تختی کردند و تیم خودشان را تنها نگذاشتند.

کیانی تصریح کرد: راه آهن تیم خوب و مربی با دانشی در اختیار دارد و مقابل ما عملکرد خوبی داشت ولی ما شایسته پیروزی بودیم و خوشبختانه در این دیدار به پیروزی دست یافتیم.

بازیکن تیم تراکتورسازی افزود: ما در این بازی بیشتر به حفظ توپ مشغول بودیم و سعی بر این داشتیم که سوار بر بازی باشیم و بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات