رئیس فدراسیون والیبال گفت: رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا با من تماس گرفت و اعلام کرد که به تیم ایران افتخار می کنم.

به گزارش افکارنیوز ، داورزنی بعد از بازگشت تیم ملی والیبال ایران در فرودگاه امام اظهار داشت: به نوبه خود کسب این موفقیت را به خانواده والیبال و رهبر عزیز انقلاب که این موفقیت را به تیم ایران تبریک گفته اند تبریک می گویم و امیدوارم بازیکنان ما لبخند را بر لبان مردم جاری کرده باشند.

وی خاطرنشان کرد: والیبال ما نشان داد که در بالاترین سطح کار خود را ادامه می دهد و به زودی باید در جام بین قاره ای بار دیگر با تیم های بزرگ جهان از جمله روسیه، آمریکا و برزیل روبرو شود که این خود نشان دهنده قدرت والیبال ایران است.

رئیس فدراسیون والیبال تصریح کرد: والیبال ایران نشان داده که فراتر از آسیا قرار دارد و رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا نیز قبل از قهرمانی تیم ایران به من گفت: که من به تیم ایران افتخار می کنم که به عنوان نماینده آسیا در مسابقات بین قاره ای حضور خواهد داشت.

داورزنی افزود: برای رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا بسیار جالب بود که تماشاگران ایرانی در دبی هم یکپارچه ما را تشویق می کردند و امیدوارم با توجه به این جایگاهی که والیبال در میان تماشاگران ایرانی دارد بتوانیم با کمک دولت، مجلس و صالحی امیری میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی را کسب کنیم.

وی ادامه داد: کسب میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی افتخار بزرگ دیگری برای والیبال ایران است تا بتوانیم به دنیا نشان دهیم که والیبال ایران توانایی طی کردن این مسیر و رسیدن به قله های بزرگتر را دارد.

رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد: ما اهداف بسیار بزرگی داریم که می خواهیم به آنها دست پیدا کنیم.

داورزنی در پایان در مورد وضعیت ولاسکو نیز گفت: این مربی به مرخصی رفت و در ایتالیا اما به زودی بازخواهد گشت تا کار خود را با تیم ایران برای حضور پرقدرت در جام بین قاره ای آماده کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات