تمرین عصر امروز (دوشنبه) تیم استقلال تهران در حالی برگزار شد که «امیر قلعه نویی» و «سیدمهدی رحمتی» به دلیل شرکت در نشست کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی غایب بودند و «حنیف عمران زاده» مدافع همیشه جنجالی آبی پوشان در پایان تمرین با یک هوادار درگیر شد!

به گزارش افکارنیوز ، تمرین آبی پوشان ساعت ۱۶ امروز (دوشنبه) در کمپ زنده یاد ناصر حجازی آغاز شد و بازیکنان ابتدا به دویدن دور زمین و انجام حرکات کششی پرداخته و سپس بازی آقاوسط و فوتبال درون گروهی را در دستور کار قرار دادند.

«امیر قلعه نویی» سرمربی تیم استقلال و «مهدی رحمتی» به دلیل شرکت در نشست کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در تمرین امروز حضور نداشتند.

در تمرین امروز آبی پوشان، ۶ بازیکن ملی پوش این تیم شامل پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، هاشم بیک زاده، خسرو حیدری، جواد نکونام و آندرانیک تیموریان به همراه سیدحسین حسینی، فردین عابدینی و مهران قاسمی که در اردوی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال کشورمان حضور دارند، همچون روز گذشته (یکشنبه) غایب بودند.

فرهاد مجیدی، سیاوش اکبرپور، محمد قاضی، و جی لوید ساموئل نیز دیگر بازیکنانی بودند که در تمرین امروز حضور نداشتند؛ ضمن اینکه گوران لاوره صربستانی که در تعطیلی ۳ روزه تمرینات استقلال به کشورش سفر کرده بود، در تمرین حاضر شد.


محمدمهدی نظری نیز که در تمرین دیروز (یکشنبه) غایب بود، امروز همراه با سایر بازیکنان تمرین کرد. داوود حقی بازیکن فصل گذشته تیم پیکان تهران نیز که با تیمی قرارداد ندارد، با اجازه کادر فنی در تمرین تیم استقلال شرکت کرد.

علیرضا واحدی نیکبخت، حنیف عمران زاده و احمد جمشیدیان به دلیل مصدومیت، در ابتدای تمرین برای دقایقی زیر نظر امیر حاج قاسم به صورت اختصاصی تمرین کردند و احمد جمشیدیان پس از آن، محل تمرین را ترک کرد.

منصور پورحیدری، مهدی فنونی زاده و سیروس دین محمدی به همراه تعداد اندکی هوادار، تمرین امروز آبی پوشان از نزدیک مشاهده کردند.

در پایان تمرین امروز، «حنیف عمران زاده» مدافع همیشه جنجالی تیم استقلال که سابقه درگیری با خبرنگاران و برخی هواداران را در گذشته دارد، بار دیگر با یکی از هواداران استقلال درگیر شد که این درگیری با وساطت اطرافیان خاتمه یافت!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات