بمب خبری در نیم فصل

محمد رویانیان مدیرعامل سرخ ها به این بازیکن علاقه زیادی دارد تا جایی که او را پسر خود خطاب می کند و در تابستان تلاش بسیاری کرد تا رابطه تیره انصاری فرد و دایی را اصلاح کند اما موفق نشد و حالا با درخشش کریم در تبریز مشتاق است تا او را دوباره به پرسپولیس بازگرداند.

گروه ورزشی - این روز ها اخبار فراوانی پیرامون کریم انصاری فرد مهاجم جوان تراکتورسازی شنیده می شود.

به گزارش افکارنیوز ، انصاری فرد که در تابستان پس از کش و قوس های فراوان سرانجام پیراهن قرمز پرسپولیس را با پیراهن قرمز تراکتور تاخت زد، در این تیم توانست احیا شده و تما روزهای پرفراز و نشیب فصل گذشته در پرسپولیس را فراموش کند. انصاری فرد زیر نظر جلالی بدل به همان مهاجم گلزن و تاثیرگذار سابق شده و هر هفته یا گل می زند و یا پاس گل می دهد. همین درخشش سبب شده تا از هم اکنون چند مشتری دست به نقد برای به خدمت گیری او در نیم فصل سر و دست بشکنند که دو مدعی بزرگ پایتخت از آن جمله اند.

به ویژه اینکه با توجه به بند ویژه ای که در قرارداد انصاری فرد گنجانده شده، او می تواند در نیم فصل آزادانه از تراکتور جدا شده و به پیشنهادات رسیده پاسخ مثبت بدهد و همین رقابت برای جذب او را داغ تر خواهد کرد. به نظر می رسد که رقابت پنهانی که در تابستان فصل گذشته برای استخدام انصاری فرد میان دو باشگاه در گرفت و در نهایت با برتری پرسپولیس خاتمه یافت، این بار در نیم فصل تکرار شود.

برهانی به جای انصاری فرد

استقلال نخستین تیمی بود که برای خرید انصاری فرد پا پیش گذاشت. آبی ها با توجه به ناکامی در نیم فصل نخست و حذف دردناک از لیگ قهرمانان آسیا تصمیم به خانه تکانی بزرگ در نیم فصل دارند و مهاجم خوش استیل تراکتور را به عنوان یکی از گزینه های خود زیر نظر گرفته اند. از همین رو آن ها خیلی زود پرونده خرید انصاری فرد را کلید زدند و پیشنهاد خود را به تبریزی ها ارائه کردند.

استقلال در ازای به خدمت
به نظر می رسد که رقابت پنهانی که در تابستان فصل گذشته برای استخدام انصاری فرد میان دو باشگاه در گرفت و در نهایت با برتری پرسپولیس خاتمه یافت، این بار در نیم فصل تکرار شود.
گیری مهاجم شماره ۱۱ تراکتور، حاضر شده آرش برهانی مهاجم مورد علاقه مجید جلالی را به تراکتور واگذار کند، مهاجمی که اول فصل جلالی به شدت به دنبال وی بود اما در نهایت در استقلال ماند و با توجه به مشکلات نهان و آشکارش با امیر قلعه نویی حالا قصد جدایی از آبی ها را دارد. با این وجود زمزمه حضور انصاری فرد در استقلال سبب شده تا برخی از بازیکنان علیه آن موضع بگیرند که یکی از آن ها محمد قاضی است.

مهاجمی که فصل گذشته زوج انصاری فرد در پرسپولیس بود و با او دچار مشکلات عدیده ای شد و در نهایت قید پرسپولیس را زد و به استقلال آمد. قاضی بعد از شنیدن حضور انصاری فرد در استقلال، در جلسه ای خصوصی به قلعه نویی تاکید کرده که در صورت جذب انصاری فرد، بهتر است رضایت نامه او را صادر کنند تا از استقلال جدا شود تا مشکلات فصل گذشته دوباره تکرار نشود. با توجه به اینکه قاضی در فصل جاری یکی از بهترین بازیکنان استقلال بوده، همین نکته مسئولین باشگاه و در راس آن ها امیر قلعه نویی را مردد کرده است.

غریبی، عباس زاده+ شاکری در ازای انصاری فرد!

پرسپولیس نیز یکی دیگر از خواستگاران انصاری فرد است. محمد رویانیان مدیرعامل سرخ ها به این بازیکن علاقه زیادی دارد تا جایی که او را پسر خود خطاب می کند و در تابستان تلاش بسیاری کرد تا رابطه تیره انصاری فرد و دایی را اصلاح کند اما موفق نشد و حالا با درخشش کریم در تبریز مشتاق است تا او را دوباره به پرسپولیس بازگرداند.

از سوی دیگر کریم انصاری فرد همیشه رابطه فوق العاده ای با هواداران پرسپولیس داشته و از همین رو بسیار مشتاق است تا دوباره پیراهن این تیم را بر تن کند. درخشش کریم انصاری فرد و تمایل این بازیکن به حضور در پرسپولیس باعث شده تا مسئولان باشگاه پرسپولیس از طریق یکی از نزدیکان مجید جلالی درخواست کنند تا سرمربی تراکتورسازی موافقت خود را برای بازگشت این بازیکن به پرسپولیس اعلام کند. از سوی دیگر مجید جلالی خواستار میلاد غریبی و عباس زاده شده و اعلام کرده در صورتی با جدایی انصاری فرد
تراکتورسازی برای اینکه کریم انصاری فرد را راضی به ماندن در این تیم تا پایان فصل کنند، پیشنهاد افزایش دستمزد ۴۰۰ میلیون تومانی به این مهاجم را داده اند.
موافقت می کند که پرسپولیسی ها این دو بازیکن را به تراکتور سازی بدهند.

مدیران پرسپولیس نیز موافقت خود را با این معاوضه اعلام کرده اند و حتی تاکید کرده اند به همراه غریبی و عباس زاده، شاکری را هم به تراکتور خواهند داد اما یک مانع بزرگ بر سر این انتقال وجود دارد؛ مانعی به نام علی دایی! تاریخ نشان داده وقتی دایی از بازیکنی دلگیر می شود، دیگر تحت هیچ شرایطی با او آبش توی یک جوی نخواهد رفت! رویانیان چند روز پیش با ذوق زدگی فراوان پیشنهاد بازگشت کریم را به دایی داد اما با مخالفت سرمربی پرسپولیس روبرو شد اما رویانیان امیدوار است تا نیم فصل بتواند دایی را راضی به بازگشت کند.

پیشنهاد ۴۰۰ میلیون تومانی تراکتور

در این میان باشگاه تراکتورسازی نیز بیکار ننشسته و قصد دارد تحت هر شرایطی مهاجم تازه اوج گرفته و محبوب خود را حفظ کند. به ویژه اینکه در نیم فصل دوم و با فشرده تر شدن رقابت ها و البته آغاز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیاز مبرمی به ستاره های کلیدی نظیر انصاری فرد دارند. ظاهرا مسئولان باشگاه تراکتورسازی برای اینکه کریم انصاری فرد را راضی به ماندن در این تیم تا پایان فصل کنند، پیشنهاد افزایش دستمزد ۴۰۰ میلیون تومانی به این مهاجم را داده اند.

ظاهرا در ابتدای فصل و در قرارداد منعقده بین طرفین چند بند تشویقی وجود دارد که در صورت گل زدن و یا پاس گل دادن در رقابت های لیگ و آسیا و قهرمانی لیگ و صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان پاداش های جداگانه ای به انصاری فرد تعلق می گیرد که مجموع همه آن ها بالغ بر ۴۰۰ میلیون می شود. اما مدیران باشگاه برای راضی کردن مهاجم خود به او پیشنهاد داده اند بدون توجه عملکرد وی، این مبلغ به قرارداد او اضافه شود.

پیشنهاد جالب توجه و اغواکننده ای که شرایط را تغییر داده و انصاری فرد را وسوسه کرده است. باید تا پایان رقابت های نیم فصل اول لیگ و آغاز نقل و انتقالات نیم فصل صبرد کرد تا دید انصاری فرد بالاخره در این سه راهی بزرگ، کدام مسیر را انتخاب خواهد کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات