سایت MLSOCCER اعلام کرد" مهرداد بیت آشور" دعوت کارلوس کی روش را قبول کرده است و چهارشنبه پس از بازی تیمش با کلورادو به تهران سفر خواهد کرد.

به گزارش افکارنیوز ، " استیون بیت آشور" جدیدترین بازیکن دو رگه ای است که کارلوس کی روش برای حضور در تیم ملی ایران او را انتخاب کرده است.

باشگاه سن خوزه، شب گذشته (دوشنبه) اعلام کرد بیت آشور، دعوت کارلوس کی روش برای حضور در تیم ملی را قبول کرده است و این بازیکن به زودی برای حضور در اردوی تیم ملی ایران پیش از بازی با تایلند در انتخابی جام ملت های آسیا به تهران سفر خواهد کرد.

قرار است این مدافع ۲۶ ساله پس از بازی چهارشنبه تیمش برابر کلورادو به تهران سفر کند. بیت آشور قرار است بلافاصله بعد از بازی با تایلند به آمریکا سفر کند تا تیمش را برای ادامه لیگ آمریکا همراهی کند.

به گزارش سایت آمریکایی" استیون بیت آشور" پدر و مادر ایرانی دارد و به همین خاطر می تواند برای تیم ملی ایران بازی کند. البته او که در آمریکا به دنیا آمده می توانست تیم ملی آمریکا را نیز همراهی کند، اما در نهایت تصمیم گرفت تا دعوت کارلوس کی روش را بپذیرد و به تیم ملی ایران ملحق شود. او تاکنون هیچ بازی ملی برای تیمی انجام نداده است. یورگن کلینزمن، او را در آگوست سال ۲۰۱۲ برای بازی دوستانه با مکزیک به اردوی تیم ملی آمریکا دعوت کرد، اما او در آن مسابقه حضور نداشت.

او سپس برای بازی دوستانه با کانادا مجددا به تیم ملی آمریکا دعوت شد که این بار به دلیل مصدومیت نتوانست در این بازی حضور داشته باشد.

او از سال ۲۰۱۰ که برای سن خوزه ارث کوئیک بازی می کند، توانسته۸۴ بازی برای این تیم انجام دهد و دو گل نیز به ثمر برساند. این مدافع همچنین ۱۶ پاس گل نیز برای هم تیمی هایش فراهم کرده است. بهترین فصل بیت آشور فصل گذشته بود که یکی از ارکان اصلی تیمش به حساب می رفت.

ایران که پیش از این صعودش را برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل قطعی کرده در صدر جدول گروه خود برای صعود به جام ملت های آسیا قرار گرفته است. شاگردان کارلوس کی روش با یک پیروزی پنج بر صفر برابر لبنان و یک تساوی با کویت، چهار امتیازی هستند و باید در سومین دیدار خود به مصاف تایلند بروند.

تاکنون تیم های ملی استرالیا (میزبان) ، ژاپن، کره شمالی و کره جنوبی توانسته اند صعودشان را به جام ملت های آسیا قطعی کنند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات