رضا حقیقی اظهار داشت: افتخار می کنم این شانس نصیبم شد که پیراهن پرسپولیس را بر تن کنم و همچنین جا دارد از رویانیان و دایی که برخوردهای خوبی با من داشتند تقدیر و تشکر ویژه ای کنم.

به گزارش افکارنیوز ، وی افزود: شاید از برخی مسائل ناراحت بودم اما هیچ ربطی به باشگاه و دایی و رویانیان نداشت بلکه دلیلش حاشیه ای بود که برایم درست کرده بودند.
حقیقی ادامه داد: بالاتر از خدا و قرآن مجید چیز دیگری نداریم، من هنوز هم خدای بزرگ را قسم می خورم که کارتی که گرفته بودم به عمد نبود و هیچ ربطی به عروسی برادرم نداشت. این را خود دایی و رویانیان هم می دانند اما برخی ها برایم حاشیه درست کردند.
هافبک قرمزپوشان تاکید کرد: چند هفته مسائلی پیش آمد که کار را برای من سخت کرد اما هواداران فهیم پرسپولیس بدانند که من افتخار می کنم در این تیم شاگردی دایی را می کنم.
حقیقی تصریح کرد: شاید برای هر فوتبالیستی سخت باشد که نیمکت نشین باشد اما من در این باره حتی با خود دایی و رویانیان نیز به همراه نماینده ام حرف زدیم و به جمع بندی های خوبی رسیدیم، ما همه باید کمک کنیم تا دایی بتواند با استفاده از ابزارهای خود در تیم پرسپولیس بعد از چند سال به قهرمانی برسیم.
وی افزود: راستش را بخواهید موقعی که در فجر بودم دوست داشتم با دو مربی کار کنم، یک دایی بود و یکی قلعه نویی. حالا به آرزویم یعنی کار با دایی رسیدم و هرگز دوست ندارم این شانس خوب را از دست بدهم به همین دلیل سعی می کنم بهترین عملکردم را داشته باشم تا دوباره نظر دایی را جلب کنم.
وی درباره اظهارات امیری معاون باشگاه استقلال که گفته حقیقی را نمی خواهیم گفت: من به این آقای محترم می گویم که من اصلا به استقلال فکر نمی کنم، همیشه برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم و انشالله بتواند به هدفش برسد. در آن تیم برای من امیر قلعه نویی اهمیت زیادی دارد و برایم قابل احترام است پس خواهش می کنم برخی آقایان درباره من حرف نزنند، وقتی که آدم ۱۰۰ می شود چرا باید دنبال ۹۹ برود، من الان در پرسپولیس بازی می کنم که با هواداران خونگرم و کادر فنی اش نمره ۱۰۰ دارد، پس چرا باید دنبال ۹۹ بروم، البته احترام قلعه نویی همیشه بر من واجب است.
وی افزود: وقتی در پیام یا فجر بودم به قلعه نویی احترام می گذاشتم. تنها روزی شاگرد ایشان می شوم که در استقلال نباشد اما نمی دانم که این آقای معاون چطور به خود اجازه داده که درباره من که بازیکن پرسپولیس هستم این طور حرف بزند، البته من هیچ وقت به استقلال توهین و بی احترامی نمی کنم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم، امیدوارم که این آقا نیز درباره بازیکنان پرسپولیس حرفی نزند.
هافبک قرمزپوشان در ادامه صحبت هایش تاکید کرد: به نظرم در چند وقت اخیر این بازیکنان تیم های دیگر بودند که چراغ سبزی برای حضور در پرسپولیس نشان دادند نه من، من دوست دارم به دومین آرزویم بعد از شاگردی دایی برسم، اما روزی دوست دارم با قلعه نویی کار کنم که در استقلال نباشد. تا وقتی که پرسپولیس من را بخواهد بدون هیچ قید و شرطی در خدمت این تیم هستم.
حقیقی در مورد دعوت نشدنش به اردوی تیم ملی گفت: من باز هم به نظر کی روش احترام می گذارم و تا آخرین لیست جام جهانی تلاش می کنم، رفتن من و بازی در جام جهانی ورق و سرنوشت زندگی ام را عوض می کند پس باید از کی روش بخواهم که من را ببیند.
این بازیکن خاظر نشان کرد: می خواهم در جام جهانی باشم. همیشه طبق وظیفه ای که داشتم به نظر ایشان احترام گذاشتم و هیچ منتی هم نیست چون من یک بازیکن هستم اما فقط خواهش می کنم او که خودش من را به تیم ملی آورد، من را نگاه کند. به پرسپولیس آمدم، پیشرفت کردم نه پسرفت اما متاسفانه نتوانستم این بار لباس تیم ملی را باز هم بپوشم.
حقیقی ادامه داد: البته برخی ها حرف هایی که می زنند، باور نمی کنم. کی روش بزرگترین مربی است که به ایران آمده، او در تیم های منچستر و رئال بوده و قطعا حق رابه حقدار می دهد. پوشیدن پیراهن تیم ملی برای هر بازیکنی مثل من یک افتخار است که امیدوارم در جام جهانی این افتخار نصیبم شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات