بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علیپور می خواهد با محرومیت دو، سه نفر پرونده را ببندد.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا مولایی درباره حکم محرومیت خود اظهار کرد: هنوز در شوک هستم و نمی دانم باید چه کاری انجام دهم. وقتی به عنوان شاهد به ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای رفتم یک هزارم درصد هم فکر نمی کردم محروم شوم.

او در پاسخ به این سوال که علیپور عنوان کرده به خاطر اینکه بخشی از حقایق را کتمان کرده، محروم شده است، گفت: چه چیزی را و از کجا باید می دانسته ام؟ اگر می دانستم که می گفتم. می گویند پولی به حساب کسی واریز شده و من در جریان بوده ام. آخر شما بگویید من بدنساز چطور می توانم در جریان چنین موضوعی قرار بگیرم؟

مولایی با بیان اینکه خود علیپور هم نمی داند این جریان متعلق به کدام بازی بوده است، گفت: آقای علیپور! شما چطور می گویید نفر سومی وجود دارد که خیلی چیزها را روشن تر می کند اما در حالی که سه بار نزد شما آمدم، یک بار هم او را با من روبه رو نکردید.

بدنساز کنونی پرسپولیس گفت: من فقط یک شاهد بودم که محرومم کردید. روانشناس سابق استیل آذین هم هنوز حرف از دهانش درنیامده می خواهند محرومش کنند. می خواهید دهان همه را ببندید و با دو، سه محرومیت ساده قضیه را هم بیاورید. باشد، اگر قرار است فوتبال این گونه و با محرومیت من پاک شود، حاضرم بهایش باشم.

او گفت: نکته ای برایتان بگویم. روز اولی که همراه علی حاتم به عنوان شاهد نزد علیپور رفتیم، بعد از گفتن اطلاعات، حاتم به علیپور گفت: " ما هر چه می دانستیم به شما گفتیم. اگر واقعا می خواهید پیگیری کنید، از این ها استفاده کنید. " در همان لحظه علیپور به ضرس قاطع گفت: " مطمئن باشید تا آخر این پرونده می رویم و همه چیز را روشن می کنیم. " حالا من از شما می پرسم آخر این پرونده این است؟ محرومیت من؟ مگر رویانیان سال گذشته به شما یک سری مدارک درباره تخلف داوران نداد؟ چرا همان موقع پیگیری نکردید؟ واقعا این چه رایی است؟ مغزم هنگ کرده است. اصلا نمی دانم باید چه کاری انجام دهم. "

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات