کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که با کامل شدن ترکیب تیم ملی این تیم با آمادگی کامل به مصاف تایلند بروند.

به گزارش افکارنیوز ، جواد نکونام در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال برای آماده سازی برای دیدار با تایلند گفت: وضعیت ما روز به روز بهتر می شود و تیم مان برای بازی با تایلند کامل تر می شود. امیدوارم قوچان نژاد و دژاگه هم به ما زودتر اضافه شوند تا با تمام قوا برای دیدار با تایلند آماده شویم و همچنین امیدوارم مصدومانمان هم سریع تر آماده شوند.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره دیدار تیم ملی با تایلند در مقدماتی جام ملت های آسیا نیز گفت: هر بازی شرایط خود را دارد. تایلند نسبت به گذشته پیشرفت خوبی داشته و حتی در گذشته هم به دلیل سرعت این تیم برابرش به مشکل برمی خوریم. تایلند منسجم و با نظم بازی می کند. بازی سختی برابر این تیم داریم اما تلاش می کنیم با آمادگی کامل نتیجه لازم را از این دیدار بگیریم.

وی در ادامه درباره لزوم وجود اردوها و بازی های تدارکاتی برای تیم ملی گفت: جای خوشحالی است که به خاطر بازی با تایلند اردوی تیم ملی برگزار شده است. ما برای آماده شدن برای حضور در جام جهانی به اردو و بازی های تدارکاتی زیادی نیاز داریم. استرالیایی که حداقل ۲۰ لژیونر در اروپا و آسیا دارد، شش گل از برزیل خورد و این نشان می دهد که اگر ما بدون آمادگی به جام جهانی برویم چه شرایطی پیش می آید.

نکونام همچنین گفت: تیم ملی دو اردوی گذشته خود را از دست داده ولی از این پس نمی توانیم چنین اشتباهی را مرتکب شویم، چون شرایطمان خیلی سخت می شود. اگر بدون آمادگی به جام جهانی برویم زنگ تفریح حریفان می شویم.

کاپیتان تیم ملی در ادامه گفت: باید با مدیریت کار کنیم تا در جام جهانی موفق شویم. البته موفقیت ما در جام جهانی رسیدن به فینال و نیمه نهایی نیست، بلکه این است که حداقل بازی های خوبی انجام دهیم و با شرمندگی حذف نشویم.

نکونام درباره حضور دانیال داوری و بیت آشور دو لژیونر جدید فوتبال ایران در اردوی تیم ملی گفت: امیدوارم این دو بازیکن مانند سایر بازیکنانی که قبلا به جمع ما اضافه شدند، مانند اشکان و قوچان نژاد برای کمک به تیم ملی تلاش کنند. کادرفنی هم براساس نیاز تیم این بازیکنان را دعوت کرده است.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آنطور برخی می گویند تیم ملی با کمک شانس به جام جهانی رفت، اظهار کرد: تیم ملی با تلاش به جام جهانی صعود کرد. شانس گاهی در فوتبال وجود دارد اما باید تلاش کنیم تا شانس به سراغ مان بیاید. ممکن است که در راه صعود به جام جهانی شانس به تیم ملی کمک کرد اما بازیکنان و کادرفنی تلاش زیادی برای این هدف انجام دادند. به نظرم مطرح کردن اینگونه صحبت ها اشتباه است چون همه باید از صعود به جام جهانی خوشحال باشیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات