مایلی کهن در واکنش به اتفاقات اخیر:

سرمربی تیم فوتبال صبا در واکنش به اتفاقات اخیر در فوتبال گفت: نظر خاصی ندارم و فقط می گویم مربی شدن چه آسان و آدم شدن چه مشکل!

به گزارش افکارنیوز ، محمد مایلی کهن در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی صبا و ذوب آهن ضمن تبریک عید قربان اظهار داشت: بازی فردا در حالی برگزار می شود که ۲ تیم شدیداً به امتیاز این دیدار نیاز دارند. بازی سختی مقابل ذوب آهن خواهیم داشت.

وی با اشاره به ۲ دیدار گذشته صبا خاطرنشان کرد: صبا در دو بازی اخیر در دقایق ۹۰ امتیاز از دست داده است. در یک دیدار شکست خوردیم و در دیدار دیگر بازی برده را با تساوی به پایان رساندیم. در هر صورت بازیکنان در کنار باشگاه زحمات زیادی کشیده اند و در مجموع آماده هستیم.

سرمربی تیم فوتبال صبا افزود: ما به دنبال این هستیم که فردا بازی جوانمردانه ای برگزار کنیم و دست پر از اصفهان خارج شویم. کار سختی را در پیش داریم؛ اما تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد. ذوب آهن از تیم های خوب و قدیمی و ریشه دار ایران است و قدمت این تیم به قبل از انقلاب برمی گردد.

مایلی کهن در مورد محرومان و مصدومان تیمش تصریح کرد: مهدی محمدی مصدوم است ضمن اینکه پدر او هم فوت کرده است. مسعود حق جو هم مصدوم است و سعید لطفی را هم مدت هاست در اختیار نداریم.

سرمربی صبا در واکنش به اتفاقات اخیر در فوتبال و مسائلی که در مورد تبانی مطرح شده است، تاکید کرد: من فقط درباره مسائل فنی بازی فردا صحبت می کنم و فقط می گویم که مربی شدن چه آسان، آدم شدن چه مشکل!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات