پشت پرده نیمکت نشینی زیدان در تیم ملی کشورمان چیزی غیر از دلایل فنی بوده است.

به گزارش افکارنیوز ، از ما نشنیده بگیرید اما می گویند غیبت مجتبی جباری در مصاف تایلند دلیل فنی نداشته و کی روش به خاطر حرف گوش نکردن زیدان، او را تنبیه کرده است!

مجتبی جباری ستاره مورد علاقه کی روش در مصاف تایلند غایب بود و خیلی ها غیبت او را به مسائل فنی ربط دادند. درباره نیمکت نشینی جباری این تعبیر و تفسیر وجود دارد که مجتبی به خاطر دوری چند هفته ای از شرایط مسابقه، آمادگی لازم برای بازی مقابل تایلند را نداشت اما یکی از نزدیکان تیم ملی گفت غیبت جباری دلیل فنی نداشت و کی روش به خاطر حرف گوش نکردن جباری، او را تنبیه کرده است.

راست و دروغش گردن راوی که می گفت: «جباری در همان اولین روزهایی که در تمرین سپاهان شرکت نمی کرد، با کی روش تماس گرفت و به او گفت قصد دارد از سپاهان جدا شود و تا پایان نیم فصل اول، بیرون بماند و بعد به تیم دیگری ملحق شود. همان روز کی روش به جباری گفت اصلا چنین کاری را انجام ندهد و به تمرین تیم باشگاهی اش برگردد تا از شرایط بازی دور نشود. »

وی ادامه داد: «کی روش توقع داشت جباری همان طور که با او مشورت کرده، نظرش را گوش می کرد اما جباری در نهایت به اصفهان برنگشت و آن قدر دور از تمرین سپاهان ماند تا اصفهانی ها ناچار شدند با جدایی او از سپاهان و انتقالش به الاهلی قطر موافقت کنند. احتمالا به همین دلیل کی روش مقابل تایلند جباری را از فهرست مردان مورد نظرش خارج کرد تا به مجتبی هشدار بدهد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات