مسلمان در پرسپولیس بیشتر می تواند پیشرفت کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس کار تیمش را در مصاف با داماش گیلان دشوار خواند.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر داماش اظهار داشت: بازی های بسیار حساسی را پیش رو داریم. این دیدار برای ما از حساسیت بیشتری برخوردار است، زیرا با تساوی که در دیدار قبلی به دست آوردیم کمی از صدر جدول فاصله گرفتیم و با تمام قدرت سعی می کنیم که ۳ امتیاز بازی را با کمک هواداران کسب کنیم.

وی افزود: حضور تماشاگران می تواند مثمرثمر باشد و با همراهی آنها امکان پیروزی در زمین خودمان وجود دارد.

سرمربی پرسپولیس در مورد شرایط تیمش اظهار داشت: در یکی، دو هفته اخیر به دلیل اینکه ۷-۸ بازیکن مان در اردوی تیم های ملی بزرگسالان و امید حضور داشتند، تمرینات ناقصی را برگزار کردیم اما با این حال تلاش می کنیم بازی آبرومندانه ای را انجام دهیم و از تمام نیروهای مان مقابل داماش استفاده خواهیم کرد.

دایی با اشاره به وضعیت تیم داماش گیلان گفت: داماش تیم خوبی است و در ۲،۳ هفته اخیر نیز نتایج خوبی کسب کرده است، بازی سختی پیش رو داریم ولی همانطور که گفتم تلاش می کنیم تا با حمایت هواداران این بازی را ببریم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا از ملی پوشانش که تعدادی از آنها برابر تایلند ثابت بازی کرده بودند، برابر داماش استفاده خواهد کرد یا خیر، گفت: دوست داشتم پیروزی تیم ملی را تبریک بگویم، به نظرم تیم ملی با وجود عدم انجام بازی های دوستانه و اردوهای تدارکاتی توانست در این دیدار پیروز شود که برای ما مهم بود. شرایط بازیکنان ملی پوش را هم باید امروز ببینیم که چگونه است و ببینیم کدام یک از آنها را می توانیم استفاده کنیم. به هر حال ما سعی می کنیم تا از تمام سرمایه های مان بهره ببریم و انتخاب بازیکنان بستگی به تمرینات امروز دارد.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به صحبت های امیر عابدینی مبنی بر اینکه بازی با پرسپولیس برای داماش یک جنگ است، عنوان کرد: من همیشه برای عابدینی احترام قائل هستم، ایشان از بزرگان فوتبال ما هستند که اطلاعات دقیق ورزشی دارند و جزو مدیرانی هستند که از جنس فوتبال هستند اما اصلاً این مسئله را قبول ندارم. ما فردا فوتبال را در زمین چمن بازی می کنیم و تمام سعی مان این است که بتوانیم در زمین کارایی مناسب را داشته باشیم و داماش را شکست دهیم.

دایی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است در ازای پرسپولیسی شدن مسلمان، خانزاده و غریبی به ذوب آهن بروند، تاکید کرد: ما با باشگاه ذو ب آهن مکاتباتی را انجام داده ایم تا بتوانیم مسلمان را جذب کنیم. قطعاً این بازیکن می تواند به تیم ما کمک کند. مسلمان از بازیکنان خوب ایران است که در پرسپولیس بیشتر می تواند پیشرفت کند. من تا به اینجا خبر دارم و از بقیه مسائل بی خبر هستم و از شما می شنوم و در مسائلی که اطلاع ندارم نمی توانم صحبت کنم.

وی ضمن بیان اینکه پرسپولیس مشکل گلزنی دارد، تصریح کرد: تیم ما کم گل زده و باید این آمار را بهتر کنیم. اما برای من ۳ امتیاز بازی مهم است و برد یک- صفر و ۱۰ - صفر فرقی ندارد. ما سعی می کنیم ۳ امتیاز مسابقات را بگیریم، اگر هم در گلزنی مشکل داریم، به خاطر این است که خط هافبک و حمله ما بیشترین تغییرات را داشته، در بسیاری از بازی ها، هافبک و فوروارد ما با نفرات جدیدی به میدان می روند، اما قبول دارم که تا اینجای فصل کم گل زدیم. ما از لحاظ شرایط بازی، سیستم بازی و موقعیت ها پیشرفت کردیم فقط باید ضربه آخر را بزنیم، با بازیکنان صحبت می کنم تا این مسائل حل شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به صحبت های مرتضی کریمی گفت: خوشبختانه دیگر تمام مردم با صحبت ها و مصاحبه هایی که انجام شده از همه چیز خبر دارند. من همیشه گفته ام و باز هم می گویم با قربانی کردن ۲-۳ نفر به جایی نمی رسیم. پرونده همین آقا مشخص است. درد فوتبال ما این است که برای سالم سازی فوتبال از صحبت های آدم هایی استفاده می کنیم که همه چیزشان مشخص است و خیلی مسائل داشتند. به نظر من در تمام اقشار فوتبالمان متخلف داریم و باید با همه اینها برخورد شود. در آن برنامه زنده تلویزیونی خیلی چیزها مشخص شد. دیدید که آقایان نتوانستند جواب من را بدهند و متاسفانه دو آدمی که در حد و قواره ها و شأن فوتبال نیستند می خواهند با شلوغ کاری اصل مطلب را گم کنند.

دایی ادامه داد: آقایان کارمند باشگاه هستند و پول و حقوق می گیرند، اما در برنامه زنده تلویزیونی جواب من را ندادند که اگر این کار را می کردند، می دیدید به چه نتیجه ای می رسیدید. کسی که خود باشگاه به خاطر یک سری مسائل اخراج کرده که من نمی توانم آنها را بگویم، صحبت می کند. همه فهمیدند که در برنامه ۹۰ هر ۳ نفر از قبل صحبت هایشان را هماهنگ کردند.

وی افزود: آقایانی که اسم بردید ریز مطالب را می گویند پس حتما اطلاعات خوبی دارند کسی که اطلاعات دقیق دارد و موبه مو اینها را می گوید یا اطلاعاتش زیاد است یا با هم نشستند و این آمار را درآورده اند. شاید با یک ابر کوچک بتوانیم برای مدتی آفتاب را بپوشانیم اما با یک باد ابر می رود و آفتاب نمایان می شود. گذشت سال ها همه چیز را نشان می دهد.

دایی اضافه کرد: از کسانی که دنبال این مسائل هستند خواهشم این است قبل از دعوت از افرادی که می آیند و صحبت می کنند ببینند که آنها به صراط هستند یا خیر.

در ادامه نشست خبرنگاری از دایی پرسید اگر این افراد که اینگونه اظهار نظر می کنند چرا می خواستند در ابتدای فصل می خواستند خود را به پرسپولیس نزدیک کنند.

دایی در پاسخ گفت: اینها تناقض است دیگر، من ناراحتی ام را در برنامه هم عنوان کردم و به خیلی از صحبت هایی که آقایان انجام دادند پاسخ دادم ولی چرا آنها را پخش نکردند، همین عکاس اعلام کرد که آقایان از من دعوت به همکاری کردند. آقا حمید عباسی (مدیر رسانه ای پرسپویس) شاهد است در روز اول که به پرسپولیس آمدیم این آقای عکاس با برخورد شدید من از استادیوم خارج شد، چرا این ضدونقیض ها در برنامه پخش نشد. مگر می شود یک عکاس را همه کاره تیم کرد و تنخواه باشگاه را به او بدهید، این پول هایی که به حساب او رفته از کجا آمده، به خاطر اینکه نمی توانستند به دایی گیر بدهند، سراغ اطرافیانش رفتند.

وی اضافه کرد: چون می دانستم در مورد چه چیزی می خواستند صحبت کنند، همه تاریخ ها را درآورده بودم، از طرفی می گویند خبر نداشته اند ولی از طرف دیگر می گویند به خاطر آرامش تیم حرف نمی زنند.

دایی گفت: در تلویزیون جمهوری اسلامی ایران، مخصوصا می گویم جمهوری اسلامی ایران، چنین مسائلی مطرح می شود و متاسفم که در این تلویزیون شأن و جایگاه ها را در نظر نمی گیریم و کسی روی خط می آید که دروغ می گوید. مگر می شود من با کمک داوری که ۳ سال است مسائلی داشته و به این دلیل کنار گذاشته اند و کسی که در منشور اخلاقی تعهد می دهد بیایم صحبت کنم و باید بگویم به دلیل اینکه بزرگتر های این افراد نتوانستند جواب بدهند، اینها را جلو فرستادند تا چنین دروغ هایی را بگویند. جالب است همین آدم هایی که دروغ می گویند اعلام می کنند از دایی چیزی ندیده ایم، اول می خواستند به خود من گیر بدهند اما دیدند که هر کاری می کنند چیزی گیرشان نمی آید و حالا به اطرافیان دایی رسیده اند. مطمئن باشید خود من و اطرافیان من و کسانی که تحت مدیریت من باشند هیچگاه دست به خلافی نمی زنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات