مشاور سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران خاطرنشان کرد: با توجه به آنالیزی که از تیم آرژانتین انجام دادیم، با هدف کسب سه امتیاز وارد میدان شدیم.

به گزارش افکارنیوز ، مهدی مهدوی کیا پس از کسب تساوی یک بر یک نوجوانان ایران مقابل آرژانتین در چارچوب جام جهانی نوجوانان اظهار کرد: بازی خوبی مقابل آرژانتین به نمایش گذاشتیم و به عنوان بازی اول بازیکنان تیم شجاعانه بازی کردند و بدون ترس از نام آرژانتین به انجام بازی خود پرداختند. ما حتی می توانستیم از این بازی پیروز خارج شویم ولی متاسفانه بازیکنان ما به خوبی از فرصت های خود استفاده نکردند و بازی با نتیجه مساوی پایان یافت.

مشاور علی دوستی مهر افزود: ما قبل از بازی حریف خود را به خوبی آنالیز کرده بودیم و هدف مان نیز در این مسابقه کسب پیروزی بود. همانطور که در طول بازی پرس را از زمین حریف انجام دادیم و همواره حالت تهاجمی داشتیم.

وی در مورد پیش بینی خود از دیدارهای آینده تیم ملی ایران مقابل اتریش و کانادا گفت: بازی که از اتریش و کانادا دیدیم، به نظرم نشان داد آنها کیفیت پایین تری نسبت به آرژانتین دارند و فکر می کنم با توکل به خدا و تلاشی که از بازیکنان مشاهده کردیم، بتوانیم هردوی آنها را شکست دهیم و راهی مرحله بعد شویم.

مهدوی کیا همچنین خاطرنشان کرد: تا پایان بازی های تیم ملی در جام جهانی نوجوانان در کنار این تیم خواهم ماند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات