قربانی؛

بازیکن فعلی راه آهن و سابق استقلال که از حضور در تمرین های تیمش محروم شده می گوید تاوان جدایی از استقلال را می دهد. این در حالی است که او پارسال اتهامات تندی را علیه استقلالی ها مطرح کرده بود.

به گزارش افکارنیوز ، پیروز قربانی درباره محرومیتش از حضور در تمرین های تیم راه آهن سورینت توضیح داد: «خدا شاهد است خودم هم نمی دانم چرا اجازه نمی دهند به تمرین بروم! اعلام کرده اند که امروز برای صحبت با مدیرعامل به باشگاه بروم اما مثل اینکه آقای رئیسی کیا امروز و فردا مرخصی است. واقعا نمی دانم چه کار کرده ام. »

وی ادامه داد: «من چند سال پیش اشتباه کردم و از استقلال بیرون آمدم. الآن هم تاوان جدا شدنم از استقلال را می دهم. »

قربانی که در فصل قبل بعد از بازی تیمش با استقلال صحبت های تندی را علیه این باشگاه مطرح کرد و کادر فنی و مدیریتش را ناپاک دانست، درباره چرخش ۱۸۰ درجه ای اش در قبال استقلالی ها گفت: «من در حالتی بودم که عصبانی شدم و آن حرف ها را زدم. الآن که فکر می کنم می بینم جدایی ام از استقلال اشتباه بزرگی بود. نمی گویم می خواهم برگردم اما هر چند جدایی ام به لحاظ بسیاری مسائل به نفعم شد و از لحاظ مالی زندگی ام تکان خورد ولی وقتی به چیزهای دیگر نگاه می کنم می بینم باید در استقلال می ماندم. »

بازیکن تیم راه آهن همچنین در پاسخ به این پرسش که جرقه اختلافاتش با باشگاه راه آهن از چه زمانی زده شد، اظهار کرد: «جرقه ای در کار نبود! مربی تیم صبح بازی با تراکتورسازی به من گفت شما امروز در ترکیب اصلی نیستی؛نظرت چیست؟ من هم گفتم بر اساس اخلاقیاتم نمی توانم روی نیمکت کمکی به تیم کنم و به خانه ام بروم بهتر است. مربی هم از این حرفم استقبال کرد و گفت قربانی مردانگی کرد. اما نمی دانم چرا یک هفته بعد همه چیز عوض شد؟ مشکل خاصی نبود و من بعد از بازی تراکتور حتی با تیم تمرین هم کردم. اگر واقعا اشتباهی انجام داده بودم علنی می گفتم فمثلا بی احترامی کردم و مثلا زیر توپ می زدم. »

قربانی ادامه داد: «کاری که باشگاه با من کرد، بی احترامی بود و به من بر خورد. بعد از این همه سابقه در لیگ به من بی احترامی کردند. همانطور که گفتم دارم تاوان تصمیم اشتباهم و جدایی از استقلال را می دهم و امیدوارم دیگر تصمیم اشتباهی در زندگی ام نگیرم. »

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا نرفتنش به بازی اهواز با باشگاه هماهنگ شده بود یا نه، بیان کرد: «من با سرپرست تیم صحبت کردم و او هم حرف مربی را به من انتقال داد. اما من حس کردم صحبت مربی ناشی از بی تفاوتی است و رفتن یا نرفتنم به اهواز فرقی برایشان ندارد. من جایی که منفعل باشم دوام نمی آورم. هیچ کاری را هم سرخود انجام نداده ام و دوست دارم بدانم دلیل محرومیتم چیست. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات