روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری خبر منتشر شده از سوی یکی از خبرگزاری ها مبنی بر مصاحبه با انصاری و معرفی سرپرستان فعلی سه وزارتخانه به عنوان وزرای پیشنهادی به مجلس را تکذیب کرد.

به گزارش افکارنیوز ، روابط عمومی معاونت رییس جمهوری در امور مجلس اعلام کرد: یکی از خبرگزاری های کشور با انتشار خبری کذب، به نقل از حجت الاسلام المسلمین مجید انصاری معاون رییس جمهوری نوشت: وزرای پیشنهادی وزارتخانه های علوم، ورزش و آموزش و پرورش فردا به مجلس معرفی می شوند و وزرای (سرپرستان) فعلی به عنوان وزرای پیشنهادی مجلس شورای اسلامی معرفی خواهند شد.

روابط عمومی معاونت رییس جمهوری در امور مجلس ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد که اساسا این خبرگزاری مصاحبه ای در خصوص این موضوع با آقای انصاری انجام نداده است.

به گزارش این روابط عمومی، این خبرگزاری برای سرپوش گذاشتن بر اشتباه خود، اشتباه فاحش دیگری مرتکب شده و در خبر کذب دیگری به نقل از معاون امور مجلس رییس جمهور، نوشت: اندکی پس از این مصاحبه، معاون پارلمانی رئیس جمهور در تماس با این خبرگزاری گفته قبلی خود را اصلاح کرد و گفت که معرفی سرپرستان فعلی به عنوان وزرای پیشنهادی هنوز قطعی نشده است.

روابط عمومی معاونت امور مجلس رییس جمهور بخش دوم خبر این خبرگزاری را نیز قویا تکذیب و اعلام کرد که جناب آقای انصاری هیچگونه صحبتی با این خبرگزاری نداشته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات