امید محمدیان امیری از مراحل ساخت دکور های مسابقه" قوی ترین ها" در ابعاد ۲۴۰۰ متر در یک مجموعه ورزشی برای شبکه پنج تهران خبر داد و گفت: " قوی ترین ها" مسابقه ای برای علاقمندان حوزه های مختلف ورزشی از جمله ورزشکاران دو میدانی، کشتی گیران، ورزشکاران قدرتی و… است و ما در این مسابقه پنج محور قدرت، سرعت، تعادل، استقامت و تمرکز را پیگیری می کنیم.

به گزارش افکارنیوز ، امید محمدیان امیری از مراحل ساخت دکور های مسابقه" قوی ترین ها" در ابعاد ۲۴۰۰ متر در یک مجموعه ورزشی برای شبکه پنج تهران خبر داد و گفت: " قوی ترین ها" مسابقه ای برای علاقمندان حوزه های مختلف ورزشی از جمله ورزشکاران دو میدانی، کشتی گیران، ورزشکاران قدرتی و… است و ما در این مسابقه پنج محور قدرت، سرعت، تعادل، استقامت و تمرکز را پیگیری می کنیم.

وی با یادآوری تاریخچه ای از اولین برنامه" قوی ترین مردان ایران" یادآور شد: ما اولین بار مسابقه" قوی ترین مردان ایران" را با راه اندازی انجمنی به همین نام در سال ۷۷ ضبط و تولید کردیم و سپس در سال ۷۸ این مسابقه از تلویزیون پخش شد. سپس از این طریق ورزشکاران قدرتی شناسایی شدند و مسابقات پرورش اندام در سری های بعدی این مسابقه پیگیری شد.

این تهیه کننده مسابقه های تلویزیونی اضافه کرد: از روی" قوی ترین مردان ایران" مسابقه" مردان آهنین" کپی شد؛ مسابقه ای که مسئول برگزاری آن نبودیم و چون حواشی زیادی به دنبال داشت مدیران تلویزیون تصمیم گرفتند از ادامه آن جلوگیری کنند. این میان ما طرحی را به شبکه پنج با نام" قوی ترین ها" ارایه کردیم که آیتم های آن با هوش، سرعت، تمرکز و قدرت افراد تناسب دارد.

وی درباره مراحل این مسابقه و عنوان کرد: این سابقه هر مرحله سخت تر می شود و در بعضی مراحل تنها یک نفر می تواند به مرحله بعد راه پیدا کند درواقع به صورت حذفی انجام می شود و فقط یک نفر به بخش بعدی وارد می شود.

محمدیان از جایزه ۵۰ میلیون تومانی مسابقه برای نفر اول خبر داد و بیان کرد: این جایزه به میزان امتیازات کسب شده شرکت کننده حاضر در مسابقه محاسبه می شود و اگر شرکت کننده در مراحل بعدی امتیازات لازم را کسب نکند از مقدار این پول کاسته می شود.

تهیه کننده مسابقه" قوی ترین ها" تولید و ضبط این برنامه را در اواخر آبان ماه اعلام کرد و گفت: از هفته آخر آذرماه پخش تلویزیونی مسابقه به صورت هفتگی از شبکه تهران آغاز می شود و بینندگان می توانند ۱۰ قسمت از آن را قبل از نوروز ۹۳ ببینند البته مسابقه در روزهای تعطیل سال پخش نخواهد شد. همچنین ۱۶ قسمت از آن نوروز سال ۹۳ هر شب از شبکه پنج سیما پخش می شود.

وی در پایان به مذاکره با حسین رفیعی، ایرج نوذری و رضا فتاح حسینی به عنوان مجریان این مسابقه اشاره و بیان کرد: در نهایت دو نفر از این ها همزمان برای اجرای این مسابقه انتخاب می شوند.

مسابقه" قوی ترین ها" به کارگردانی نسرین فتح اللهی و طراحی صحنه مشترک داریوش شجاعی و نسترن فتح اللهی کاری از گروه تفریحات و سرگرمی شبکه تهران است. همچنین قرار است بعد از برگزاری فصل اول این مسابقه سری دوم آن با حضور زنان در مرتبه ای سبک تر و با مسابقات ذهنی برگزار شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات