حالا همه سکوت کرده اند. حالا همه موضع سکوت گرفته اند. هیچ کس نمی خواهد حرفی بزند. همه می خواهند" این نیز بگذرد”.

به گزارش افکارنیوز ،
۱- حالا همه سکوت کرده اند. حالا همه موضع سکوت گرفته اند. هیچ کس نمی خواهد حرفی بزند. همه می خواهند" این نیز بگذرد”. خوب یاد گرفته اند. برای آنها رسانه همیشه یک" ابزار” بوده است. موجی به وجود می آید و اگر سکوت کنند، خیلی زود می خوابد. رسانه ها هم که" اصلا” مستقل نیستند. با یک سفر و یک هدیه هم می شود همه را به سکوت دعوت کرد. در حقیقت خبر را در نطفه خفه کرد. انگار نه انگار اتفاقی افتاده است. قربان حافظه تاریخی مردم ایران هم برویم. خیلی زود فراموش می کنند. انگار نه انگار. " تبانی” تیتر یک همه رسانه ها شده ولی چند روز پیگیری می شود، چند روز عاملانش رسوا می شوند و بعد از آن قرار است چه اتفاقی بیفتد؟

۲- دایی و رویانیان شاکی هستند؟ سر چه؟ یادشان رفته پرونده مفتوح پرسپولیس و داماش و چانه زدن برای ۲۰۰ میلیون یا ۵۰۰ میلیون را؟ ! باشگاه سپاهان شاکی است؟ چرا؟ یادشان رفته چرا بازیکن این روزهای استقلال محروم است؟ یادشان رفته آن روزها که در سپاهان بود و از سازمان لیگ تماس گرفتند که این بازیکن" مورددار” است و نباید بازی کند یا پنالتی بزند؟ پس چرا بازی کرد؟ چرا پنالتی زد؟ چرا پنالتی پنجم را خراب کرد؟ پس چرا فصل بعدش به استقلال آمد؟ حالا هم که در لیگ ایران بازی نمی کند و فقط در بازی های لیگ قهرمانان آسیا آفتابی شد. چه کسی شکایت دارد؟ چرا کسی سراغی از مهدی محمدنبی نمی گیرد که این میزان هجمه علیه اش وجود دارد؟ چرا صدای امیر قلعه نویی در نمی آید؟ مگر نمی گفت دست های پشت پرده؟ چه شده؟ به صرفه نیست حرفی بزند؟ آتش تبانی دامان چه کسانی را خواهد گرفت؟ اوضاع خراب است انگار!

۳- فساد از همان ساختمان فدراسیون فوتبال است. ۶۸۶ پرونده فساد در فدراسیون فوتبال ایران تشکیل شده که ۵۰۰ پرونده را غیر قابل قبول و بدون ادله معرفی کرده اند. از ۱۸۶ پرونده باقی مانده، ۱۶۰ پرونده به دادگستری ارجاع شده و ۱۶ پرونده در خود فدراسیون بررسی می شود. دادگستری هم برای ۱۰۲ پرونده حکم صادر کرده و ۵۸ پرونده در حال صدور حکم است. در این فوتبال چه خبر است؟ چگونه می شود که حکم صادر شود و استیناف ببخشد؟ چگونه ممکن است رییس حقوقی فدراسیون فوتبال از ۵ فدراسیون حقوق بگیرد؟ نقش مهدی دادرس در کمیته استیناف سه نفره با حضور صالحی، اشرف و موسوی چیست؟ در این فوتبال چه خبر است؟

۴- همه اینها" معلول” هستند و" علت” را جای دیگر باید بیابید. برخوردها باید به تندی فساد باشد. با دو اطلاعیه و یک محرومیت که به مناسبت های مختلف مورد بخشش هم قرار می گیرد فساد در جامعه فوتبال از بین نمی رود. علت را باید در پول های دولتی بدون نظارت جست. به مدیریت هایی که از میلیارد میلیارد پول فوتبال حقوق سه چهار میلیونی گیرشان می آید. از شریک شدن با دلالان برای منفعت شخصی حاصل می شود. مفاسد فوتبال همواره یک گام جلوتر از قانون بوده اند. فساد مساله یی نیست که در کوتاه مدت از میان برود و باید با یک عزم ملی با کشف مدارک با آن برخورد صورت گیرد. لطفا جدی باشید چون پای" همه” گیر است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات