سرمربی بایرن مونیخ باوجود ابراز رضایت از نتیجه تلاش مردانش در جدال با ماینتس اعتراف کرد آنها باید عملکرد خود در نیمه نخست بازی های خانگی شان را ارتقا دهند.

به گزارش افکارنیوز ، بایرن مونیخ شب گذشته در خانه در شرایطی موفق شد با نتیجه ۴ بر یک از سد ماینتس بگذرد که در دقیقه ۴۴ اولین گل بازی را دریافت کرد و تا ۵ دقیقه پس از آغاز نیمه دوم از میهمان خود عقب بود هرچند ۲ گل از روبن و مولر در عرض ۲ دقیقه ورق را به سود باواریایی ها برگرداند و در ادامه نیز ماندزوکیچ و مولر گلزنی کردند تا پیروزی شاگردان پپ گواردیولا تثبیت شود.

گواردیولا پس از این بازی اعتراف کرد عملکرد تیمش در نیمه نخست چندان دلچسب نبوده است. وی گفت: من از نتیجه بازی راضی ام هرچند در نیمه اول مشکلاتی داشتیم. ما همیشه در نیمه اول بازی هایی که اینجا در آلیانتس آره نا انجام می دهیم مشکلاتی داریم و باید هر چه سریع تر روی این موضوع کار کنیم. من مطئنم که این مشکل برطرف خواهد شد.

سرمربی اسپانیایی باواریایی ها افزود: با اینکه نیمه اول را با یک گل خورده به پایان رساندیم من نگران نبودم. بین ۲ نیمه چند تغییر در شیوه بازی مان به وجود آوردیم و آرین روبن را به سمت چپ فرستادیم و این تغییرات نتیجه داد. حالا باید روی بازی بعدی مان مقابل ویکتوریا پلژن (در لیگ قهرمانان اروپا) تمرکز کنیم.

فیلیپ لام، کاپیتان بایرن مونیخ نیز با سرمربی تیمش هم عقیده بود. وی تصریح کرد: در نیمه اول ما واقعاً به مشکل برخورده بودیم و به نظر می رسید که تمرکز خود را از دست داده ایم. این اتفاق گاهی اوقات پس از وقفه ای که بازی های ملی در لیگ ایجاد می کند رخ می دهد اما باید هرچه زودتر آن را برطرف کنیم. خوشبختانه تغییراتی که در شیوه بازی مان ایجاد کردیم ثمر دادند. باید به بازیکنان ماینتس تبریک بگویم، چون آنها کار را برای ما واقعاً سخت کردند.

در همین حال توماس توشل، سرمربی ماینتس هم از شیوه ای جالب برای مقایسه قدرت تیمش با باواریایی ها استفاده کرد و نتیجه رقم خورده در پایان بازی را منطقی دانست. وی اظهار داشت: ما مثل یک بیتل مدل ۷۰ هستیم در حالی که بایرن مونیخ مانند اتومبیل های فرمول یک است، پس طبیعی بود که قبل از خط پایان از این تیم عقب بمانیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات