مجری برنامه ۹۰ در جام رسانه ها تلاش کرد با لابی گری تیمش را برنده کند که خبرنگاران معترض شدند و با مچ گیری از فردوسی پور او را ناکام گذاشتند.

به گزارش افکارنیوز ، مسابقات بولینک چام رسانه ها روز گذشته در حالی برگزار شد که حضور چهره های مطرح رسانه ای از جمله گزارشگران فوتبالی صدا و سیما در این رقابت ها از نکات قابل توجه برگزاری مسابقات بود به طوری که این امر به هیجان مسابقات بین اهالی رسانه کمک شایان توجهی کرده بود.

با این حال نکته قابل توجه در جریان برگزاری این رقابت زمانی بود که تیم ۹۰ شامل فردوسی پور و گزارشگرانش که دو سال پیاپی عنوان چهارمی رقابت ها را کسب کرده و امسال دیگر به هر ترتیبی به دنبال رفتن روی سکو بودند، ضمن پیگیری و نظارت ویژه سایر خطوط بولینگ، قصد داشتند دست به هر کاری زده تا امسال حداقل با یک رده صعود نسبت به دو دوره گذشته عنوان سومی را از آن خود کنند.

فردوسی پور که به خوبی می دانست در رقابت با سایر حریفان رسانه ای در رشته بولینگ کم آورده و باز هم سکوی رقابت ها نصیب تیمش نخواهد شد، در اقدامی جنجالی در اتاق جمع امتیازات حاضر شده تا با لابی گری، مقدمات کسب عناوین برتر تیمش را فراهم آورد که با هوشیاری همکاران رسانه ای عادل و گوشزد این مطلب به مسئولان برگزاری رقابت ها، تحرکات عادل نیز نقش بر آب شد تا تیم ۹۰ با یک پله سقوط نسبت به دو دوره قبلی به مقام پنجمی رقابت ها برسد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات