صادقیان؛

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «من در انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس نقشی نخواهم داشت. »

به گزارش افکارنیوز ، پیام صادقیان در خصوص پیروزی تیمش مقابل داماش اظهار داشت: «واقعا بازی خوبی بود. به نظر من دیدار با داماش یکی از بهترین بازی های این فصل پرسپولیس بود. ما از ابتدای بازی کاملا مسلط بودیم و توپ و میدان را در اختیار داشتیم. خوشحالم که بازی خوبمان با ۳ امتیاز همراه شد. »

وی درباره اعتراض داماشی ها روی گل اول پرسپولیس افزود: «فکر می کنم داور کاملا به صحنه نزدیک بود و بهتر از همه می توانست در این باره تصمیم بگیرد. اعتراض داماشی ها بیشتر شلوغ بازی بود تا اعتراض واقعی. »

صادقیان در خصوص حضور کم تعداد تماشاگران پرسپولیس در ورزشگاه گفت: «با توجه به اینکه بازی روز جمعه برگزار می شد انتظار داشتم تماشاگران بیشتری به ورزشگاه می آمدند. ما الان شرایط خوبی داریم و در رده دوم جدول قرار گرفته ایم. از هواداران خواهش می کنم ما را تنها نگذارند و به ورزشگاه بیایند. پرسپولیس با حمایت آنها می تواند بهترین نتایج را بگیرد. »

هافبک پرسپولیس با اشاره به اینکه حمایت هواداران به بازیکنان روحیه می دهد، گفت: «خود من وقتی اسمم را از روی سکوها می شنوم انرژی خاصی می گیرم. تشویق های هواداران واقعا به ما روحیه می دهد و از آنها خواهش می کنم ما را تنها نگذارند. »

وی درباره تعوویضش در دیدار با داماش بیان کرد: «تعویض تاکتیکی بود و دایی اینطور صلاح دانست. اتفاقا بر عکس آنچه برخی مطرح کرده اند من اصلا از تعویضم ناراحت نشدم. »

صادقیان درخصوص حضور دوست صمیمی اش محسن مسلمان در پرسپولیس خاطرنشان کرد: «نمی دانم این حرف ها چیست که می گویند من می خواهم مسلمان را به پرسپولیس بیاورم. خود من فقط یک بازیکن هستم و در انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس نقشی نخواهم داشت. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات