کسی که ادعای مدیر بودن دارد باید ادبیاتش متفاوت باشد

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: آقای واعظ آشتیانی! اگر استقلالی هستی و دلت برای استقلال می سوزد نباید با امیر قلعه نویی کل کل کنی و استقلال را به هم بریزی.

به گزارش افکارنیوز ، میرشاد ماجدی درباره تساوی یک بر یک استقلال مقابل نفت تهران در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: گلی که دریافت کردیم در هر ۱۰۰ بازی زده می شود. جالب اینکه این گل در زمینی زده شد که فوتبال بازی کردن در آن سخت بود! گل تیم نفت استثنایی بود و حتی خود بازیکن هم تصور نمی کرد توپش گل شود. در دیداری که باید ۳ امتیاز را کسب می کردیم، متوقف شدیم. با این حال تساوی در بیرون از خانه نیز نمی تواند بد باشد.

سرپرست تیم استقلال با اشاره به برگزاری این دیدار در ورزشگاه تختی عنوان کرد: بیایید با خودمان روراست باشیم. فوتبال ما نتیجه گرا و باعث شده خیلی از مسائل را فدای آن کنیم. کسب یک امتیاز مبارک تیم نفت باشد ولی ای کاش بازی در ورزشگاه آزادی انجام می شد. زمانی همه آرزو داشتند در ورزشگاه آزادی بازی کنند ولی اکنون به دلیل نتیجه گرا شدن فوتبال حاضر هستیم در زمین خاکی هم بازی کنیم.

ماجدی تصریح کرد: در بازی با نفت از سرمربی گرفته تا بازیکن در «فقر» بودیم. قلعه نویی را در این دیدار محروم کردند که ما متوجه نشدیم طبق گزارش چه ناظری او محروم شده است. از طرفی از ابتدای فصل به دلیل مصدومیت پی در پی بازیکنان نتوانستیم با ۲۰ بازیکن تمرین کنیم. باز با وجود همه مشکلاتی که در سر راه خود داشتیم، تا اینجای کار بالا آمده ایم.

وی در مورد صحبت های اخیر واعظ آشتیانی مدیرعامل سابق استقلال علیه امیر قلعه نویی گفت: در فوتبال ما اتفاقاتی می افتد که به این جمله می رسم؛ بدنامی بهتر از گمنامی است. هر کسی حاضر است با هر نوع ادبیاتی صحبت کند تا تیتر رسانه ها شود. صحبت کردن از ۵ سال و یا ۱۰ سال گذشته امیر قلعه نویی سرانجامی ندارد.

سرپرست استقلال ادامه داد: آقای واعظ آشتیانی! آن دوران تمام شد. اگر استقلالی هستی و دلت برای استقلال می سوزد نباید با امیر قلعه نویی کل کل کنی و استقلال را به هم بریزی. باید فرآیندی ایجاد کنی که استقلال آرامش داشته باشد.

ماجدی خاطرنشان کرد: احساسم این است که برنامه تدوین شده ای آغاز شده تا استقلال را به حاشیه ببرند. چند سال با پرسپولیس این کار را کردند و حالا نوبت استقلال است. با این کارها قرار است چه اتفاقی بیفتد؟ میرشاد ماجدی و امیر قلعه نویی ها از استقلال می روند و این استقلال است که می ماند اما هواداران با کارهای شما از بین می روند.

وی تصریح کرد: اگر موضوع تان شخصی است چرا آن را در رسانه ها مطرح می کنید؟ مردانگی آن است که رودرروی طرف مقابل صحبت کنید. اگر مشکلی دارید رودررو در یک اتاق صحبت کنید نه اینکه هر اتفاقی می افتد در رسانه ها مصاحبه کنید.

سرپرست استقلال اضافه کرد: استقلال نیاز به آرامش دارد. خدا شاهد است که قلعه نویی با چه مشکلات و سختی هایی استقلال را در آسیا هدایت کرد. با این حال می بینیم مدیرانی که ادعای استقلالی بودن دارند، شروع به سمپاشی می کنند. نبش قبر کردن حرف های چند سال گذشته بچگانه است. اگر ادعای مدیر بودن دارید باید همان موقع حرف می زدید.

ماجدی عنوان کرد: مگر نگفته بودید دیگر به فوتبال برنمی گردید؟ اکنون صحبت هایی که انجام داده اید جز تخریب کردن قلعه نویی چه معنی می دهد؟ مردم آگاه هستند و همه چیز را می فهمند. باور کنید پیام هایی از مردم دریافت می کنم که می گویند این افراد می خواهند استقلال را نابود کنند. این مسئله نشان می دهد هواداران استقلال از همه چیز آگاه هستند.

وی با انتقاد از آشتیانی افزود: کسی که ادعای مدیر کلان بودن را دارد باید ادبیاتش با دیگران متفاوت باشد. او باید طوری حرف بزند که من به او زنگ بزنم و درباره صحبت هایش توضیح بخواهم.

سرپرست استقلال درباره انتقادات امیر قلعه نویی از آرش برهانی و مهدی نظری پس از پایان دیدار با نفت تهران، گفت: از اینکه هر اتفاقی از رختکن استقلال به بیرون درز می کند، متاسف هستم. این مسئله کوچک بودن این نوع افراد را نشان می دهد. مطمئن باشید اگر بدانیم چه کسی این کار را می کند با او برخورد می کنیم.

ماجدی ادامه داد: یک مربی باید بازیکن خود را تشویق و یا تنبیه کند. این مسائل درون خانوادگی است و برای هر مربی و بازیکنی اتفاق می افتد.

وی درباره اینکه گفته می شود امیرحسین صادقی، سیاوش اکبرپور و مهدی رحمتی با یکدیگر صحبت نمی کنند، به تسنیم گفت: مگر آنها با هم قهر بودند که صحبت نکنند؟ برخی از مسائل شخصی است و ممکن است من با یکی از همکارانم بیرون از باشگاه حرفم شود. ما که نباید به آن دامن بزنیم. در طول سال بازیکنان مدت ها با یکدیگر هستند و ممکن است هر اتفاقی درون خانواده بیفتد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات