شانس زیادی برای لیگ برتری شدن داریم

هافبک تیم فوتبال پدیده مشهد با اشاره به دیدار این هفته برابر پرسپولیس، گفت: باید مقابل پرسپولیس طوری بازی کنیم که بتوانیم پدیده را در جام حذفی پدیده کنیم.

به گزارش افکارنیوز ، حسین بادامکی درباره دیدار روز چهارشنبه تیمش با پرسپولیس که در چارچوب رقابت های جام حذفی برگزار می شود، اظهار داشت: بازی سختی برابر پرسپولیس بزرگ داریم و اکنون این تیم هم در بهترین شرایط قرار دارد. در مقابل هم ما تیمی تازه تاسیس هستیم که فقط ۴،۵ بازی رسمی داشته ایم و بازی های کمی را کنار یکدیگر انجام داده ایم.

وی افزود: باید از فرصت بازی با پرسپولیس استفاده و خودمان را هماهنگ تر کنیم. طبیعی است که مقابل پرسپولیس با تمام قوا بازی کنیم و مطمئنا با تیم خوبی که داریم یک بازی تماشاگرپسند ارائه خواهیم کرد.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره رویارویی اش با این تیم عنوان کرد: برای من که پرسپولیس را دوست داشتم و هنوز هم دارم خیلی سخت است که برابر تیم سابقم قرار بگیرم. رو در رویی با پرسپولیس برایم دشوار است اما به هر حال در فوتبال باید این مسائل را در نظر گرفت که روزی مجبوری مقابل تیم محبوبت بازی کنی.

بادامکی با بیان این که جام حذفی برای درخشش و پدیده شدن تیم های دسته یک و ۲ است، افزود: ما در بازی با پرسپولیس و رقابت های جام حذفی به دنبال این هستیم که اعتماد بنفس مان را بالا ببریم. در کنار آن می خواهیم پدیده را پدیده کنیم و برای این کار از فرصت لازم استفاده خواهیم کرد. البته اولویت ما لیگ دسته یک است و باید خودمان را آماده تر کنیم تا به لیگ برتر صعود کنیم.

وی درباره شرایط این تیم نیز گفت: امسال با توجه به زمان کمی که داشتیم، بازیکنان خوبی به تیم آمدند تا بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم. باید امتیازات مد نظرمان را جمع کنیم و اگر تا به الان هم کمی عقب افتاده ایم به این دلیل بوده که تیم تازه تاسیس است و هنوز هماهنگ نشده ایم. مطمئنا با آقای میثاقیان که خبره لیگ برتری کردن تیم های لیگ یکی است، شانس زیادی برای صعود داریم و باید با تمرینات سخت و بازی های خوب نماینده شایسته ای برای استان باشیم.

هافبک تیم فوتبال پدیده اظهار داشت: بازیکنان با تجربه و خوبی داریم که اکثر آنها تجربه بازی در لیگ برتر را دارند و به همین دلیل امیدمان برای صعود به لیگ برتر زیاد است. ما تلاش مان را خواهیم کرد تا سال آینده مشهد یک نماینده در لیگ برتر داشته باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات