مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: «اگر قهرمانی در آن بازی اشتباه نکرده بود، پس چرا ۴ جلسه محرومش کردند؟ »

به گزارش افکارنیوز ، حمید زینی زاده درباره اتفاقاتی که در بازی تراکتورسازی و فولاد رخ داد، اظهار داشت: «درباره بازی باید بگویم این هفته نتوانستیم ببریم و انشاءالله در هفته آینده پیروز می شویم اما درباره اتفاقی که بعد از گل فولاد رخ داد، باید بگویم متاسفم. ما تصمیم جدی گرفته ایم زیرا اینطور که نمی شود یک بازیکن خارجی به ملت ما توهین کند و فدراسیون هم برخوردی نکند. کمترین برخورد فدراسیون با این بازیکن اخراج از لیگ ایران است و اگر اینطور نشود مشخص است برخی هماهنگی ها رخ می دهد. من از همین جا اعلام می کنم اگر این بازیکن از لیگ ایران اخراج نشود، من استعفایم را تقدیم هیات مدیره می کنم! »

وی ادامه داد: «بنده می خواهم یک حرکتی انجام دهم که در تاریخ فوتبال ایران ماندگار شود. من استعفا می دهم و پیشنهاد می کنم در صورتی که پریرا از ایران اخراج نشد سایر مدیران باشگاه هم استعفا دهند. اینکه از لیگ کنار بکشند هم بر عهده هیات مدیره است. بنده، اعضای تیم و هواداران بعد از بازی با فولاد شب نخوابیدیم و تا پایان هفته هم نگران هستیم. این بازیکن رفتار توهین آمیزی داشت و اگر فدراسیون می خواهد هواداران با فوتبال آشتی کنند، باید این اقدام را انجام دهد. من توهین ها به خودم را قبول می کنم اما توهین به هواداران را اصلا نمی توانم قبول کنم. »

مدیرعامل تراکتورسازی همچنین گفت: «متاسفانه فوتبال ما فقط شده حاشیه. من از این فوتبال لذت نمی برم و هیچ کس هم لذت نمی برد. متاسفم که این اتفاقات رخ می دهد اما معتقدم یکی باید بیاید و شرایط را درست کند. در بازی با پرسپولیس داور حق ما را خورد و حتی بازیکنان می گفتند قهرمانی در زمین به آنها می گفته حرف بزنید، اخطار می دهد. در همان بازی بود که قاسم دهنوی فن سالتو بارانداز را روی علی کریمی اجرا کرد اما حالا آقایان می آیند و می گویند در بازی با سپاهان این اتفاقات رخ داده است. بعد از بازی تراکتورسازی و پرسپولیس ما در رسانه ها حرف نزدیم و فقط نامه اعتراضمان را به کمیته داوران و کمیته انضباطی فرستادیم. گفتیم این داوری مشکوک است اما هیچ کس توجهی نکرد. اگر آن موقع رسیدگی می کردند، کار به بازی پرسپولیس و سپاهان هم کشیده نمی شد. »

زینی زاده درباره اظهارات محمد رویانیان که اعلام کرده مدیرعامل تراکتورسازی به پرسپولیس کم لطفی می کند، گفت: «آقایان مدیرانی می خواهند که کر و لال باشند و حرف نزنند. هر تصمیمی هم خودشان می گیرند بگوید درست است. من یک سوال از رویانیان دارم. اگر قهرمانی در آن بازی اشتباه نکرده بود، پس چرا ۴ جلسه محرومش کردند؟ امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در فوتبال نباشیم. این مسائل خوب نیست و کم کم تمام هوداران فوتبال را از دست می دهیم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات