رئیس فدراسیون والیبال گفت: گله کشتی گیران از فدراسیون والیبال و وزارت ورزش سو برداشت بوده است.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا داورزنی در پاسخ به این سوال که به نظر شما دلیل اعتراض کشتی گیران به سرپرست وزارت ورزش در خصوص تبعیض بین کشتی و والیبال چه بوده است، اظهار داشت: این گله، سوءبرداشت و سوءتفاهم بود. صالحی امیری قبل از رفتن تیم کشتی به مسابقات جهانی به اردوی این تیم رفت و کادر فنی و کشتی گیران را تشویق و کمک مالی خوبی به فدراسیون کشتی کرد.

وی افزود: در آن زمان هیچ کدام از مسئولان به اردوی تیم والیبال نیامدند اما تیم به مسابقات جام ملت های آسیا اعزام و قهرمان آسیا شد و تنها اتفاقی که در این ارتباط رخ داد حضور صالحی امیری در فرودگاه بود که آن هم به دلیل زمان مناسب بازگشت قهرمانان والیبال به کشور بود. صالحی امیری احساس کرد که با حضورش در فرودگاه می تواند زحمات والیبالیست ها را به نوعی مورد توجه قرار دهد.

داورزنی عنوان کرد: حضور سرپرست وزارت ورزش در فرودگاه تنها برای تشکر بود و هیچ جایزه ای نیز به آنها داده نشد. چند روز پس از حضور والیبالیست ها مراسم تجلیلی در مجموعه انقلاب برگزار شد که هیچ ارتباطی به وزارت ورزش نداشت و پیش از جام ملت های آسیا یک بخش خصوصی قرار بود به خاطر نتایج والیبالیست ها در لیگ جهانی از آنها تقدیر کند که این اتفاق در این زمان رخ داد.

رئیس فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: مقایسه رشته ها با یکدیگر کار چندان خوبی نیست و هر رشته ای جایگاه خاص خودش را دارد. این توقع را داریم که دوستان ما در وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به تمام رشته ها توجه ویژه داشته باشند اما اینکه ورزشکاران یک رشته خود را با رشته دیگر قیاس کنند کار چندان خوبی نیست.

وی گفت: رفتن وزیر و یا سرپرست یک وزارتخانه به فرودگاه، قانون نیست که عده ای از نرفتن آن مسئول ناراحت شوند. از سوی دیگر وزارت ورزش و سازمان تربیت بدنی در زمان گذشته در یک روز خاص که از قبل مشخص شده با حضور رئیس جمهور از ورزشکاران تمامی رشته ها تقدیر می کنند. اکنون هم برای والیبال قرار است چنین اتفاقی رخ دهد و تاکنون تشویقی از سوی وزارت اتفاق نیفتاده است. کشتی گیران اشتباه می کنند و هیچ تقدیری از ما نشده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات