سران ذوب آهن به پرسپولیسی ها پیغام فرستاده اند که" حقیقی را بدهید، حدادی فر را ببرید! "

به گزارش افکارنیوز ، از پرسپولیسی ها اصرار و از ذوب آهن انکار. باشگاه اصفهانی هیچ جوره حاضر به از دست دادن قاسم حدادی فر نیست و دایی و رویانیان هم دست برنمی دارند.

برای همین است که مدیرعامل عزم سفر کرده و می خواهد شخصا به اصفهان برود و داستان این انتقال را همانگونه که خودش و پرسپولیس می خواهند، تمام کند.

اصفهانی ها هم البته بیکار ننشسته و راهی را می جویند برای مقابله با خواسته پرسپولیس. شرطی هم که گذاشته اند بیشتر به سنگی شباهت دارد که باید جلوی پیشروی پرسپولیس را بگیرد.

مدیران ذوب آهن که پیش تر هم با جدایی حدادی فر مخالفت کرده بودند، حالا شرط تازه ای گذاشته اند پیش روی پرسپولیس و آن، فرستادن رضا حقیقی به اصفهان است. در واقع آنها فقط در صورت جذب رضا حقیقی به قرمزپوش شدن قاسم حدادی فر رضایت خواهند داد که این شرط، تبادل بازیکن بین دو باشگاه را یکجورهایی غیرممکن می کند.

خود حقیقی البته در یکی دو هفته گذشته بارها از جدایی گفته بود اما آن موقع جایی در ترکیب اصلی نداشت و حالا که اعتماد دایی را دوباره به دست آورده محال است به ترک پرسپولیس رضایت بدهد. باشگاه هم راضی به از دست دادن او نیست و رویانیان حتما در مذاکره اش با مدیرعامل ذوب آهن بر این مورد تاکید خواهد کرد.

شرط تازه ذوبی ها شاید حضور حدادی فر در پرسپولیس را بار دیگر عقیم بگذارد اما قطعا نقشی در پرسپولیسی شدن محسن مسلمان نخواهد داشت. بازیکنی که پرسپولیس و ذوب آهن برای قرمزپوش شدنش توافق کرده اند و لوکا هم مخالفتی با جدایی اش ندارد.

ذوب آهن البته گفته که این بازیکن را فقط برای ۶ ماه در اختیار پرسپولیس خواهد گذاشت و در ازای انتقال قرضی، دو بازیکن پرسپولیس را می گیرد؛ میلاد غریبی و محمدرضا خانزاده را.

پرسپولیسی ها البته با اضافه کردن رضا محمدی به این لیست، می خواستند حدادی فر را هم به چنگ بیاورند که باشگاه اصفهانی هنوز رضایت نداده و غریبی هم گفته بود که حاضر نیست در ذوب آهن بازی کند.

هر چند که بعد از خط خوردن از لیست بازی با داماش، او هم نظرش عوض شده و به هر قیمتی می خواهد از پرسپولیس برود. او می گوید: «همانطور که می بینید متاسفانه شرایط خوبی در پرسپولیس ندارم و مجبورم خیلی سریع تصمیم بگیرم چون می خواهم بازی کنم. باید به هر پیشنهادی فکر کنم و هر تیمی مرا بخواهد، پیشنهادش را بپذیرم. شاید قبلا دوست نداشتم به برخی تیم ها بروم اما الان نظرم تغییر کرده چون می خواهم فوتبال بازی کنم، اگر ذوب آهن و پرسپولیس توافق کردند و دایی هم حرفی نداشت، به اصفهان می روم. البته هنوز با دایی حرف نزده ام و همه چیز در گرو توافق باشگاه با ذوب آهن است. اگر شرایط اصفهان خوب باشد، با توجه به اینکه شرایطم در پرسپولیس خوب نیست و کمی احساس خطر می کنم حتما به اصفهان می روم. فکر می کنم تا آخر همین هفته تکلیفم مشخص می شود اما اگر هم بروم، دوباره آخر فصل برمی گردم چون قراردادم با پرسپولیس دو ساله است. »

نظر دایی را غریبی هنوز نشنیده اما مدیرعامل می گوید که او هم این انتقال را پذیرفته: «من و دایی علاقه عجیبی به میلاد غریبی داریم ولی برای پیشرفت او هر کاری لازم باشد، انجام می دهیم. »

گفته های مدیرعامل، مهر تاییدی است بر جدایی میلاد غریبی که البته در اصفهان تنها نخواهد بود چرا که پرسپولیس قید محمدرضا خانزاده و رضا محمدی را هم زده و قرار است هر سه بازیکن را با هم روانه اصفهان کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات