حرف های جنجالی مدیرعامل سابق استقلال که قهرمانی قلعه نویی را پاک ندانسته، به سرمربی آبی ها برخورده است.

به گزارش افکارنیوز ، صحبت های واعظ آشتیانی در مورد زمانی که در استقلال حضور داشت جریانات فساد در فوتبال را وارد فاز جدیدی کرد.

مدیرعامل سابق آبی پوشان با بیان این جمله که قهرمانی او در لیگ برتر بسیار با ارزش تر از قهرمانی این فصل بوده است به نوعی کادرفنی و مسئولان کنونی آبی پوشان را متهم کرد و البته حرفی از شخص خاصی به میان نیاورد ولی کاملا مشخص بود که منظور او از فردی که در دفترش به لیدرها شام و ناهار می داد تا علیه تیمش رفتار کنند چه کسی است. البته واعظ سال هاست که چنین حرف هایی می زند و تاکنون برای اثبات گفته هایش هیچ سند و مدرکی رو نکرده است.

اما این گفته ها سبب شد تا قلعه نویی تصمیم بگیرد، اطلاعاتی که از واعظ دارد را در اختیار رسانه ها قرار بدهد و باید ظرف روزهای آینده منتظر واکنش تند سرمربی استقلال به حرف های مدیرعامل سابق باشیم.

قلعه نویی اطلاعاتی از واعظ دارد که مربوط به ۴ سال پیش می شود. آن زمان فردی با سرمربی استقلال دیدار کرد و اطلاعاتی در اختیار او گذاشت که مربوط به زمان حضور مدیرعامل استقلال در شرکت واحد می شد و با سند و مدرک نشان داد که این مدیر تخلفات زیادی در این پست انجام داده است.

قلعه نویی آن زمان حرف های فرد مراجعه کننده را جدی نگرفت ولی حالا که این مسئله پیش آمده به دنبال آن فرد است و از طریق اطرفیانش پیگیر شماره او شده است تا با سند و مدرک حرف هایش را ثابت کند.

او می خواهد پس از پیدا کردن آن فرد او را به عنوان شاهد معرفی کند و مدارکش را در اختیار رسانه ها قرار بدهد. البته چندی پیش نظری جویباری هم به نوعی به این مسئله اشاره داشت ولی مبهم صحبت کرد تا پس از جمع کردن اسناد و مدارک لازم از سوی قلعه نویی با جدیت پیگیر موضوع باشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات