کمک داور سابق فوتبال در واکنش به صحبت های نماینده علی دایی جزییات جدیدی از پرونده جنجالی این روزهای فوتبال را مطرح کرد.

به گزارش افکارنیوز ، مرتضی کریمی در واکنش به اظهارات بهمن دهقان نماینده تام الاختیار علی دایی درباره خود، اظهار کرد: آقای دهقان وقتی مصاحبه تان را دیدم متوجه شدم که خیلی فراموشکار هستید. به خاطر اینکه هفته پیش نود پخش شد اما ظاهرا بعد از شش روز شما متوجه یکسری مسائل شده اید. قطعا نوشته ای که در سایت است به سواد شما نمی خورد، شاید شما جلسه ۳+۱ داشته اید.

او ادامه داد: آقای دهقان شما چندین بار پیشنهاد همکاری با پرسپولیس را به من دادید که من گفتم جایم در پرسپولیس نیست. خیلی از دوستان هم شاهد هستند. حتی شما گفتید ما یک تیم هستیم و اگر دایی به شموشک هم رفت، با هم در آن تیم کار می کنیم، حالا با توجه به این صحبت ها آیا من از شما درخواست کرده ام که به پرسپولیس بیایم؟

کریمی گفت: من در روزی که شما ادعا کردید در ورزشگاه تختی بودم، در حال تماشای بازی صبا و راه آهن بودم و همان شب شما و دوستان دیگرتان از آن فرد بدنساز به شدت ناراضی بودید و او را عامل این ناهنجاری ها می دانستید. حالا چطور شده که پای من وسط کشیده شده است. داستان واریز پول را من بعدها از دوستان عزیز خودتان شنیدم و حتی آن شب در دفتر سرمربی محترم گفتم که آقای اکبری می گوید با هماهنگی آقای میم از حساب خیریه پول واریز شده است که شما گفتید آقای میم که عابربانک نداشته است و خود اکبری این پول را ریخته است.

این کمک داور سابق فوتبال در ادامه گفت: آقای اکبری که در دو سال گذشته رفیق صمیمی و فابریک خودتان بود. آقای دهقان! صحبت از اتوبان کرده اید. چرا در این اتوبان نام شما هنرنمایی می کند. شاید چون هوا بارانی است شما هم خیس شده اید؟ چرا شما درخواست کرامت انسانی و عفو عمومی را آن شب پیشنهاد کردید؟ شما نام شلمچه را فقط شنیده اید، اما من آنجا را لمس کرده ام. حال اینکه دوستان شما در خیابان های خرمشهر چه می کرده اند؟ چرا نگفته اید دوستانتان دوست داشته اند دو بازیکن اصلی آبادان خیلی موثر نباشند؟ آقای دهقان خیابان ستاری، چهار راه مخبری یادت هست که فیلم یک سرمربی صنعتی را آوردی و گفتی او با جادوگران ارتباط دارد و آن را به یک برنامه تلویزیونی فرستادی.

کریمی گفت: سرمایه زندگی من با تمام واقعیت ها مشخص است. اما شما چطور از مهرآبادجنوبی و نگهبانی یک شرکت به بالای شهر رسیده اید؟ سال گذشته پیش از یک مسابقه در اکباتان با یک تیم شهرستانی چرا گفتید و اصرار داشتید که این برد اهمیت بسیار زیادی دارد؟ چرا معتقد بودید مبلغ قرارداد سرمربی در پایان فصل تغییر هنگفتی خواهد داشت. چرا درباره این برد به من این همه اصرار داشتید؟ آقای دهقان! چگونه مدیرعامل شاهین بوشهر شدید؟ با چه رزومه و سوابقی؟ آقای دهقان داربی را یادت هست؟ من در ساوه بودم و به من زنگ زدی و گفتی که باشگاه استقلال خیلی حمله کرده اگر امکان دارد فردی به نام قدوسی با شما تماس می گیرد با او مصاحبه کن و یک بار دیگر به خاطر داربی سه سال پیش عذرخواهی کن. من هم متاسفانه این کار را کردم و دوبار عذرخواهی کردم.

او ادامه داد: به ۴۰ کشور سفر کرده ام و عقده اینجور چیزها را ندارم. به باشگاه راه آهن هم کاری ندارم. خوشبختانه مچ خبرنگاری را که سه روز پیش از قول من یک مصاحبه زده بود و فایل صوتی اش دست خودم است، گرفتم و حال این را می خواهم بگویم من می توانستم بگویم که قهرمانی درخواستی داشته و همه شما و دوستانتان و طرفداران پرسپولیس خوشحال شوند و هم آینده نگری کنم تا بعدها در کنار دایی باشم، اما وجدان داشتم و به جامعه داوری هنوز تعهد اخلاقی داشته، دارم و خواهم داشت و اگر از داوری رفتم فقط به خاطر خانواده ام بود. یادتان باشد که دیگران نسبت به شما چه دیدگاهی دارند و خدا را شکر دبیر ستاد تخلفات حرفه ای فوتبال در برنامه ۹۰ اعلام کرد که کریمی هیچ گناهی ندارد. گناه من فقط این است که در کنار شما بودم و چیزهایی را که نباید می دیدم و می شنیدم دیدم و شنیدم.

کریمی تاکید کرد: در هر محکمه ای هم خواستید شکایت کنید خواهم آمد و از هیچ چیزی هم ترس ندارم. باز هم می گویم که شما بسیار اصرار داشتید من به پرسپولیس بیایم. اگر آدم موجهی نبودم، چرا من را می خواستید؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات