مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: سابقه نداشته است سه بازی نیمکت نشین باشم و با این شرایط ادامه همکاری ام با پرسپولیس سخت است.

به گزارش افکارنیوز ، غلامرضا رضایی در خصوص عدم حضورش در تمرین صبح یکشنبه پرسپولیس و احتمال جدایی اش از این تیم در نیم فصل اظهار داشت: من همیشه در پرسپولیس با جان و دل کار کرده ام و همه وجود و زندگی ام را برای این تیم گذاشته ام. همیشه سعی می کردم بهترین بازی هایم را در این تیم انجام بدهم. تصورم این بود که امسال، سال خوب فوتبالی من باشد ولی این اتفاق رخ نداد.

وی افزود: ما در سال های گذشته و وقتی علی دایی سرمربی راه آهن بود به این متهم می شدیم که بازیکن دایی هستیم. خیلی ها به ما فحش دادند و تهمت زدند. من به آنها می گفت شما اشتباه می کنید چون در هر تیمی که باشم و با هر مربی که کار کنم با تمام جان و دل بازی خواهم کرد. با این حال امسال شرایط برایم مناسب نیست و وضعیت به گونه ای است که ادامه همکاری با پرسپولیس سخت است.

مهاجم پرسپولیس خاطرنشان کرد: علی آقا (دایی) خودش همه چیز را می داند. من امروز با او صادقانه صحبت کردم و او هم خوشبختانه مثل همیشه با صداقت با من حرف زد.

رضایی در خصوص اینکه" آیا با دایی برای جدایی از پرسپولیس صحبت کرده و آیا سرمربی پرسپولیس راضی به این جدایی است یا خیر" ؟ گفت: ما صحبت هایی انجام دادیم و قرار شد تصمیم گیری کنیم. به نظرم تا یکی، دو روز دیگر همه چیز مشخص می شود.

وی تاکید کرد: در چند سال گذشته که فوتبال بازی کرده ام، سابقه نداشته یک ۹۰ دقیقه در ترکیب تیم نباشم. اصلا امکان نداشته سه بازی بیرون باشم. البته به جز روزهایی که مصدوم بوده ام. به هر حال این از شرایط فوتبال حرفه ای است و در همه جای دنیا رخ می دهد.

رضایی در پایان درباره اینکه آیا تیمش برای نیم فصل مشخص شده است یا خیر، یادآور شد: هنوز تیمی مشخص نشده. همانطور که گفتم تا چند روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات