کمی از استقلال بهتر بودیم

مدافع - هافبک تیم فوتبال نفت تهران گفت: کمی از استقلال بهتر بودیم و می توانستیم برنده بازی شویم.

وریا غفوری در پاسخ به این سوال که از چند متری به رحمتی گل زده است، گفت: متر همراهم نبود تا ببینم از چند متری به رحمتی گل زدم ولی فکر می کنم ۴۰ متر می شد! از این گل ها هر ۱۰۰ سال یک بار زده می شود و من هم تصمیم به شوت زدن گرفتم که خوشبختانه تبدیل به گل شد. در گذشته شوت هایی زده بودم که تبدیل به گل شود اما از این فاصله نبود. ما در این بازی دیر به گل رسیدیم در ضمن کمی از استقلال بهتر بودیم و می توانستیم برنده شویم.

وی در مورد انتقادهایی که از رحمتی بعد از خوردن این گل شد، افزود: نباید از او انتقاد شود، چون توپ به جایی رفت که واقعاً کاری از دست رحمتی ساخته نبود و شاید خیلی های دیگر هم این گل را می خوردند. این هم از بدشانسی رحمتی بود اما خوشحالم که این گل را زدم.

این بازیکن جوان خاطر نشان کرد: از دیروز تاکنون ۲۰۰ نفر به من زنگ زده یا اینکه اس ام اس دادند، واقعاً حس خوبی دارم که این گل را زدم.

غفوری امیدوار است که به تیم ملی هم دعوت شود. او در این خصوص خاطرنشان کرد: ۷ سال است در لیگ برتر بازی می کنم. در سال های گذشته چند بار پیش آمد که به تیم ملی دعوت شوم اما این اتفاق نیفتاد. من از کادر فنی می خواهم که به امثال من هم توجه داشته باشند و این شانس را بدهند تا خودمان را نشان دهیم. من خیلی دوست دارم به تیم ملی دعوت شوم.

غفوری در پاسخ به این سوال که « در بین بازیکنان خارجی و داخلی، الگوی تو کدام بازیکنان هستند؟ » ، گفت: در بین داخلی ها شخص خاصی نیست ولی در بین خارجی ها فیلیپ لام الگوی من است. سبک بازی او را دوست دارم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات