هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: اگر ۱۰ دروازه بان هم درون دروازه بود شوت بازیکن نفت تهران گل می شد.

به گزارش افکارنیوز ، علیرضا نیکبخت واحدی در خصوص آخرین شرایط استقلال و همچنین دیدار مقابل نفت تهران اظهار داشت: ما برای این مسابقه چند مصدوم داشتیم ولی فکر می کنم بازی بدی انجام ندادیم. حیف شد که نتوانستیم از این مسابقه برنده خارج شویم ولی انصافا در طول بازی ها گل های استثنایی زیادی می خوریم.

وی تأکید کرد: شوتی که بازیکن نفت تهران زد به جایی رفت که حتی اگر ۱۰ دروازه بان هم درون دروازه بود نمی توانست آن را مهار کند البته باید بپذیریم که بعد از بازی های لیگ قهرمانان آسیا به خاطر فشردگی مسابقات شرایط برای استقلال سخت شد و فشار زیادی را تحمل می کنیم. در تیم ما مصدوم زیاد داریم و دست قلعه نویی بسته است اما باید از قهرمانی مان هم دفاع کنیم و این مسئله دور از دسترس نیست.

مدافع هافبک استقلال در خصوص اینکه آیا از نیمکت نشینی اش ناراحت است یا خیر، گفت: من شرایط خیلی خوبی دارم و اولین بازیکنی هستم که به تمرین می روم و تلاشم را انجام می دهم، من هم دوست دارم بازی کنم ولی همه چیز دست مربی است و هر تصمیمی که قلعه نویی بگیرد به آن احترام می گذارم.

وی در پایان صحبت هایش گفت: از هواداران استقلال تشکر می کنم و به آنها می گویم درست است که شرایط اینگونه است ولی مطمئنا اگر آنها صبر کنند ما نتیجه می گیریم و این تیم می تواند قهرمان شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات