رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تیم های آسیایی حاضر در مسابقات جام جهانی زیر ۱۷ سال آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش افکارنیوز ، شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا که روز گذشته (شنبه) دیدار افتتاحیه رقابت های جام جهانی زیر ۱۷ سال را بین ۲ تیم امارات و هندوراس و برتری ۲ بر صفر ازبکستان مقابل پاناما را تماشا کرد برای تیم های آسیایی در این رقابت ها آرزوی موفقیت کرد.

شیخ سلمان گفت: تیم های آسیایی در روز اول این رقابت ها نتایج متفاوتی گرفتند ولی مطمئنم که آنها این توانایی و قابلیت را دارند که از پس تیم های صاحب نام دنیا هم برآیند. تیم های امارات به عنوان میزبان و عراق نباید روحیه خود را از دست بدهند و سعی کنند در ۲ بازی باقی مانده شان عملکرد بهتری داشته باشند. اطمینان دارم که آنها می توانند با بهبود عملکردشان خودی نشان دهند و به دور دوم این مسابقات صعود کنند.

وی تصریح کرد: ایران هم مقابل آرژانتین تن به تساوی یک بر یک داد ولی احساسم به من می گوید که آنها قادر هستند در این تورنمنت دست به کار بزرگی بزنند. ما همچنین امید زیادی به ژاپن داریم که در نخستین گام یک بر صفر روسیه را از پیش رو برداشت، در کنار آن ازبکستان با پیروزی ۲ بر صفرش مقابل پاناما ما را به آینده این رقابت ها امیدوار کرد.

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در پایان خاطرنشان کرد: مایلم برای تمامی تیم های حاضر در این تورنمنت آرزوی موفقیت کنم و اطمینان دارم که تیم های آسیایی سرمایه های خود را در این رقابت ها به رخ حریفان شان خواهند کشاند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات