نیمه دوم دیدار تیم های نفت تهران و استقلال تهران بسیار پرجنب و جوش تر از نیمه اول بود و این مساله روی نحوه تشویق تماشاگران نیز تاثیر گذاشته بود.

به گزارش افکارنیوز ، نیمه دوم دیدار تیم های نفت تهران و استقلال تهران بسیار پرجنب و جوش تر از نیمه اول بود و این مساله روی نحوه تشویق تماشاگران نیز تاثیر گذاشته بود.

هواداران استقلال از آغاز نیمه دوم تیم خود را به شدت تشویق می کردند، اما این تشویق ها زمانی بیشتر شد که استقلال گل اول بازی را به ثمر رساند.

پس از به ثمر رسیدن گل استقلال، هواداران این تیم که سر از پا نمی شناختند، اقدام به شعار دادن علیه تیم رقیب کردند. استقلالی ها با سر دادن شعاری علی دایی را رییس مافیا خطاب کردند که در همین لحظه امیر قلعه نویی که به دلیل محرومیت از حضور در بازی در جمع تماشاگران نشسته بود، از جای خود برخواست و هواداران تیمش را به تشویق تیم خودی و پرهیز از سر دادن شعارهای انحرافی تشویق کرد.

هواداران استقلال لحظاتی بعد از اعتراضات قلعه نویی شعار خود را تغییر دادند و این بار علیه واعظ آشتیانی مدیرعامل پیشین استقلال تهران شعار دادند.

در میانه های نیمه دوم، فریدون اصفهانیان رییس کمیته داوران وارد ورزشگاه شد اما از آنجایی که مسوول جایگاه ویژه ورزشگاه او را نمی شناخت، برای وارد شدن به جایگاه دچار مشکل شد. او سپس به جای نشستن در جایگاه مخصوص میهمانان، در جمع خبرنگاران نشست و به همراه آنان بازی را تماشا کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات