سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به شعار هواداران استقلال در بازی با نفت تهران گفت: مطمئنا لیدرها خط می گیرند تا این شعارها را سر بدهند.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی در خصوص صحبت های امیر عابدینی و مجید جلالی در مورد پرسپولیس، فعالیت سرخپوشان در فصل نقل  و انتقالات، دیدار پرسپولیس در جام حذفی، دلیل تفاوت نتیجه گیری شاگردانش در داخل و خارج از خانه، صحبت های بابک زنجانی در مورد خودش و… صحبت های زیر را انجام داد.
امیر عابدینی از خوشحالی شما بعد از گل دومی که به داماش زدید ناراحت است.
من مصاحبه آقای عابدینی را خواندم. ایشان از اینکه تیمش صاحب شخصیت شده خوشحال است اما مطمئنا ما مقابل هر تیمی که بازی کنیم با تعصب و غیرت به میدان می رویم و من حتما از موفقیت تیمم خوشحال می شوم. متاسفانه برخی ها منتظر هستند تا من نتیجه نگیرم و به من و پرسپولیس حمله کنند اما من و تمام بازیکنان و آنهایی که با دایی کار می کنند روی تیمشان غیرت و تعصب دارند.
مجید جلالی مدعی شده به خاطر اشتباهات داوری باید بازی هفته اول پرسپولیس و تراکتورسازی یا تکرار و یا اینکه این دیدار ۳ بر صفر به سود تراکتور اعلام شود…
ایشان نظر خودش را اعلام کرده است. جلالی بزرگتر من و احترامش برای من واجب است اما نظرش برای خودش محترم است. خوشحالم که با آن پنالتی تراکتورسازی را شکست ندادیم. اگر پنالتی گل می شد این برد و گل را پیراهن عثمان می کردند.
کمی درباره بازی پرسپولیس و داماش صحبت کنیم. مهرداد کفشگری بازهم اخراج و البته بازهم پرسپولیس در تهران برنده شد.
مهرداد از بازیکنان باغیرت تیم است که با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می کند. مقابل داماش اخطار اولی که او گرفت به هیچ عنوان درست نبود. اگر داور بازی اشتباه نمی کرد کفشگری اخراج نمی شد.
دلیل تعویض نشدن خلعتبری در آن لحظه همین بود؟
بله، می خواستم خلعتبری را به زمین بیاورم اما کفشگری اخراج شد و مجبور شدم یک هافبک را بازی بدهم که دهنوی به بازی آمد و اتفاقا عالی هم بازی کرد.

با نزدیک شدن به نیم فصل لیگ بازار شایعات نقل و انتقالات هم داغ شده است، گفته می شود میلاد غریبی از پرسپولیس جدا می شود و ایمون زاید و محسن مسلمان پرسپولیسی می شوند.
در مورد غریبی و زاید من اخبار را تائید نمی کنم اما باید بگویم ما فقط به دنبال مسلمان هستیم و معتقدیم او به کار تیم ما می آید اما هنوز نتوانستیم با ذوب آهن برای پیوستن این بازیکن به جمع ما توافق کنیم. غیر از این تمام اخباری که مطرح می شود شایعه است.
پرسپولیس چهارشنبه در اولین گام جام حذفی باید به مصاف پدیده شاندیز برود. در مورد این بازی چه صحبتی دارید؟
مطمئنا تمام بازی ها برای ما سخت است اما هنوز فرصت نکردم فیلم بازی های این تیم را ببینم. انشاءالله از امروز این کار را انجام می دهم تا حریف جام حذفی مان را به خوبی آنالیز کنیم.
نکته ای که در مورد پرسپولیس وجود دارد این است که برخلاف بازی های خارج از خانه در بازی های خانگی عملکرد خوبی داشته و شکست ناپذیر بوده، چه عاملی باعث این تفاوت بوده است؟
کلاس بازی های ما به استادیوم آزادی می خورد. به نظر من تنها ۲،۳ استادیوم در ایران وجود دارد که چمن باکیفیتی دارد و می شود روی آن فوتبال بازی کرد که یکی از آنها ورزشگاه آزادی است.
مشکلات شما با باشگاه راه آهن سورینت حل شد؟
مطمئنا من از همان اول هم مشکلی با باشگاه راه آهن نداشتم. از روز اول گفتم مسائلی که پیش آمده برای سال های پیش است زمانی که نه علی دایی در این باشگاه حضور داشته و نه رئیسی کیا. اینها همه به گذشته بر می گردد.
بابک زنجانی هم در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی حمایت جالبی از شما انجام داده است.
من همیشه گفتم و باز هم می گویم آقای زنجانی انسان دیگری هستند که با هیچ کس قابل مقایسه نیست. من همیشه از ایشان به نیکی یاد می کنم و خوشحالم که سال پیش یک فصل خوب را با هم پشت سر گذاشتیم. واقعا من دوستان خوبی را در باشگاه راه آهن سورینت پیدا کردم.
در بازی استقلال و نفت تهران هواداران استقلال شعار «دایی دایی - رئیس مافیایی» سر دادند.
اگر این کار را نکنند چه کار کنند؟ مطمئنا لیدرها خط و خطوط می گیرند تا این شعارها را سر بدهند. در آینده مشخص می شود مافیای فوتبال چه کسی است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات