کمیته انضباطی آخرین احکام و آرایش در خصوص پرونده های واصله به فدراسیون فوتبال را اعلام کرد.

به گزارش افکارنیوز ، کمیته انضباطی آخرین احکام و آرایش را در خصوص پرونده های واصله به فدراسیون فوتبال را اعلام کرد. احکام و آرا و دعوت نامه ها به شرح زیر است:

فیرات یک جلسه محروم شد

انگین فیرات سرمربی تیم سایپا در بازی ۱۲ آبان تیمش در مقابل استقلال، سایپا به دلیل تخلفاتی چون اعتراضات مکرر به داور بازی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیمش و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است.

شکایت باشگاه راه آهن از پرسپولیس رد شد

باشگاه راه آهن طی شکایتی از باشگاه پرسپولیس و میلاد کمندانی، نامبرده را بازیکن تیم راه آهن دانسته و مدعی شده که با وی قراردادی امضا کرده است. از آنجایی که این بازیکن با باشگاه پرسپولیس قرارداد بسته و به یکی از تیم های لیگ فوتبال کشور پرتغال منتقل شده است، کمیته انضباطی پس از بررسی پرونده متوجه شد که قراردادی که باشگاه در این زمینه ارائه کرده ممهور به مهر باشگاه راه آهن نیست و تک تک برگ های قرارداد باید دارای اثر انگشت بازیکن و همچنین تک تک اوراق باید دارای امضا کارگزار می بود که هیچ کدام از موارد فوق رعایت نشده است به همین دلیل کمیته انضباطی شکایت باشگاه راه آهن را رد می کند. رای صادره قطعی است.

شکایت مجتبی جباری از استقلال

جلسه رسیدگی به شکایت مطالبه وجه مجتبی جباری از باشگاه استقلال تهران، روز یکشنبه سوم آذرماه در محل کمیته انضباطی برگزار می شود. عدم حضور طرفین مانع از رسیدگی نیست.

همچنین جلسه رسیدگی به تقاضای اعاده دادرسی شهاب گردان بابت شکایت از باشگاه ذوب آهن اصفهان هم یکشنبه سوم آذرماه در محل کمیته انضباطی برگزار می شود. عدم حضور طرفین مانع از رسیدگی نیست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات