باشگاه مس کرمان با ارسال نامه به باشگاه استقلال خواهان جذب رسمی حنیف عمران زاده و آرش برهانی شده است.

به گزارش افکارنیوز ، این باشگاه که خواهان جذب چند استقلالی دیگر است خطاب به مسئولان استقلال اعلام کرده برای تقویت تیمش نیاز به برهانی و عمران زاده دارد. البته استقلالی ها هنوز پاسخی به مسئولان باشگاه مس نداده اند.

* نامه رسمی استقلالی ها به باشگاه فولاد

مسئولان باشگاه استقلال در ادامه روند یارگیری خود این بار خواهان جذب اسماعیل شریفات هستند این بازیکن خوزستانی که سابقه عضویت در استقلال را دارد تا پایان فصل با فولاد خوزستان قرارداد رسمی دارد و از همین رو باید رضایت نامه اش را برای عضویت در استقلال بگیرد.

حسین ابن قاسم اعلام کرد که باشگاه مخالف جدایی شریفات است و رضایت نامه این بازیکن صادر نخواهد شد.

* هافبک برزیلی به زودی در تهران

امیر قلعه نویی برای ادامه روند تقویت تیم خود از اواخر نیم فصل اول به فتح الله زاده اعلام کرد که خواهان جذب هافبک خارجی خوب است از همین رو پس از بازبینی فیلم چند بازیکن قرار است به زودی یک هافبک برزیلی به تهران بیاید و در تمرینات استقلال شرکت کند.

* کبه در حال انجام تست های پزشکی نهایی

بوبکر کبه مهاجم بورکینافاسویی که به تازگی به عضویت استقلال درآمده در حال انجام تست هایی نهایی پزشکی است و از همین رو در صورت موفقیت در این تست ها طی روزهای آتی در تمرینات استقلال شرکت خواهد کرد.

* حاتمی و اولادی در جمع آبی پوشان

حضور فرزاد حاتمی در استقلال تقریبا نهایی شده و وی به زودی قرارداد خود را برای حضور در این باشگاه امضا خواهد کرد. ضمن اینکه مهرداد اولادی عصر دیروز به استقلال پیوست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات