۶ سال در پرسپولیس بودم، یک میلیارد هم نگرفتم

هادی نوروزی پس از جلسه ای که با مدیران و مربیان پرسپولیس داشت، خبر جدایی اش از این تیم را اعلام کرد. نوروزی که هنوز رضایت نامه اش را از پرسپولیس نگرفته، نام تیم آینده اش را نمی گوید.

به گزارش افکارنیوز ، هادی نوروزی پس از جلسه ای که با مدیران و مربیان پرسپولیس داشت، خبر جدایی اش از این تیم را اعلام کرد. نوروزی که هنوز رضایت نامه اش را از پرسپولیس نگرفته، نام تیم آینده اش را نمی گوید.

مهاجم پرسپولیس معتقد است که بعضی ها در پرسپولیس چوب لای چرخ دیگران می گذارند.

چه شد که بعد از ۶ سال تصمیم گرفتی از پرسپولیس جدا شوی؟

- دلیلش واضح است. من خیلی دوست داشتم در سال جام جهانی بازی کنم اما در نیم فصل اول این اتفاق رخ نداد. با اینحال هیچ وقت مصاحبه نکردم و نخواستم برای تیم حاشیه درست کنم اما بعد از صحبت با دایی و رویانیان با هم توافق کردیم تا از پرسپولیس جدا شوم و به جایی بروم تا بیشتر بازی کنم. دایی هم به من لطف داشت و شرایطم را درک کرد.

یعنی با رضایت کامل از پرسپولیس جدا شدی؟

- خیلی دوست داشتم امسال در پرسپولیس بمانم. من تمام فوتبالم را مدیون پرسپولیس هستم و این تیم خانواده من است. قطعا هر جا که بروم دلم با تیم است اما بعضی اوقات شرایط طوری است که اگر برای ماندن اصرار کنی اوضاع بدتر می شود. با مشورت هایی که انجام دادم تصمیم گرفتم از پرسپولیس جدا شوم.

در این ۶ سال حضور در پرسپولیس گل های حساس به ثمر رساندی و البته ۳ گل هم در دربی، پس چرا هیچ وقت بین هواداران محبوب نبودی؟

- من هر چه داشتم برای موفقیت پرسپولیس گذاشتم و فکر می کنم بد هم بازی نکردم و گل های حساسی را هم زدم اما به نظر خودم اصلی ترین دلیل این مسئله این است که من به عنوان بازیکن گمنام به پرسپولیس آمدم و مثل خیلی ها با «ناز» نیامدم. خدا را شکر به عنوان بازیکن لیگ یکی در پرسپولیس موفق شدم.

جدایی ات قطعی است یا قرضی؟

- قطعی است. البته نمی دانم در آینده چه پیش می آید اما فعلا که از پرسپولیس جدا شده ام.

در این مدت چه مقدار پول از پرسپولیس گرفتی؟

- شاید باورتان نشود اما جمع دریافتی های من در این ۶ سال به یک میلیارد تومان هم نمی رسد. امسال هم که ۱۵ درصد بیشتر دریافت نکردم. البته ماندن من در پرسپولیس هیچ وقت به خاطر پول نبوده و می توانید این موضوع را از تمام مدیران عاملی که با من قرارداد بسته اند بپرسید ولی قسمت ما هم اینطور شد. من سعی کردم همیشه بازیکن بی حاشیه ای برای پرسپولیس باشم و اگر چند باری هم مصاحبه کردم به خاطر مسائل مالی نبود. من همیشه کمترین پول را از پرسپولیس گرفتم اما هیچ وقت به این مسئله اعتراض نکردم.

برای دریافت رضایتنامه مشکلی نداری؟

- فکر نمی کنم مشکلی باشد. باید ببینیم مدیران باشگاه چه کار می کنند. من از پرسپولیس زیاد طلب دارم و پرداخت آن به مدیریت باشگاه برمی گردد.

جدایی ات از پرسپولیس به خاطر رقابت سنگین با مهاجمان نبوده؟

- اسمش را هر چه می خواهید بگذارید من فقط دوست داشتم بیشتر بازی کنم. فکر می کنم هر بازیکن حرفه ای هم جای من بود همین تصمیم را می گرفت وگرنه من از رقابت نمی ترسم.

با کسی که به مشکل نخوردی؟

- اصلا. من دایی را دوست دارم و با او دو جام هم گرفتم اما همیشه شرایط بر وفق مراد نیست. من هر کجا بروم عاشق پرسپولیس هستم اما هر آمدنی رفتنی دارد. قسمت من این بود که به اینصورت و در این زمان از پرسپولیس جدا شوم. برایم خیلی سخت است اما مجبورم با این قضیه کنار بیایم.

در این چند سال حضور در پرسپولیس از کسی هم دلگیر شدی؟

- خود شما خبرنگاران خیلی چیزها را می دانید و الان هم بنا نیست در این مورد صحبت کنم. وقتی یک بازیکن گمنام به پرسپولیس می آید بازی کردن برایش خیلی سخت است. خیلی ها سنگ جلوی پای آدم می اندازند و چوب لای چرخ می گذارند که البتهط بیعی است. شاید بار اول خیلی اذیت شدم اما بعد از آن دیگر برایم عادی شد. واقعا بعضی ها دوست دارند چوب لای چرخ دیگران بگذارند و از این راه نان می خورند. در کل واقعا سختی کشیدم.

زمانی از پرسپولیس جدا می شوی که این تیم صدرنشین لیگ است…

- همین موضوع اذیتم می کند. برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنم و دوست دارم که قهرمان شود. آدم ممکن است از خانواده اش دور شود اما نمی تواند دل بکند.

حسرت بزرگت در پرسپولیس چه چیزی بود؟

- اینکه نتوانستم با پرسپولیس قهرمان لیگ شوم بزرگترن حسرت من است اما ان شاءالله بچه ها امسال می توانند به قهرمانی برسند. این قضیه یک سوی دیگر هم داردو اینکه من توانستم در دربی سه گل به استقلال بزنم. واقعا لذتی که در گل زدن در دربی هست در هیچ چیز دیگری نیست و من این لذت را ۳ بار حس کردم. خیلی دوست داشتم که چهارمین گلم را هم به استقلال بزنم اما قسمت نشد.

آمار خط حمله پرسپولیس امسال زیاد جالب نبود، چرا؟

- گل زدن زیاد مهم نیست، مهم گرفتن ۳ امتیاز است. قطعا تیمی که صدرنشین جدول است موفق بوده. همین که تیم تعداد گل خورده کمی داشته بسیار خوب است.

مقصد بعدی ات چه تیمی است؟

- چند پیشنهاد دارم اما هنوز چیزی قطعی نشده است.

و سوال پایانی؛ در شرایطی می روی که هواداران در مقطعی به تو لقب «آپاچی» و «هادی گل» داده بودند…

- واقعا دلم برای پرسپولیس و از همه مهمتر دلم برای هواداران این تیم تنگ می شود. هواداران همیشه به من لطف داشتند و القاب جالبی هم برایم در نظر گرفته بودند. دلم برای هواداران تنگ می شود و نه القاب.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات