هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نسبت به صحبت های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش افکارنیوز ، هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نسبت به صحبت های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.

علی کریمی در پاسخ به اظهارات محمد رویانیان که اعلام کرده بود، زمانی که اسلحه دستش بود کریمی بچه بود، گفت: آقای رویانیان شما درست می گویید، من زمان جنگ فقط یک سال بیشتر نداشتم اما شک نکنید اگر بزرگ بودم با کمک خدای بزرگ به جبهه می رفتم و باز هم شک نکن برعکس شما هیچ منتی بر سر مردم نمی گذاشتم.

وی افزود: من به قول شما در جنگ نبودم و شما اسلحه در دستتان بود، اما اگر شما آن موقع خدمتی کردید وظیفه تان را در قبال مملکت ما انجام دادید. ما در این مملکت امثال شهید همت و فهمیده ها و هزاران جانباز عزیز جنگ تحمیلی را داریم که من وخانواده ام خودمان را همیشه و همواره مدیون آنها می دانیم بی منت این عزیزان در جبهه ها جنگیدند، شیمیایی شدند، جان خود را از دست دادند و اگر آنها نبودند الان من و شما راحت زندگی نمی کردیم.

کریمی خاطر نشان کرد: شما درست می گویید، من بچه بودم و شما اسلحه به دست بودید اما خیلی ها اسلحه داشتند، جنگیدند و شهید شدند و یا جانباز شدند و عده ای از این عزیزان هم بهترین سالهای عمرشان را در اسارت و گوشه بیمارستان گذراندند ولی امروز و پس از گذشت ۲۵ سال از جنگ تحمیلی حتی یک بار هم توقعی از کسی نداشتند دقیقا برعکس شما.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات