رئیس هیئت مدیره باشگاه صبای قم گفت: تیم ۴،۵ بازی بود که رفته رفته به باخت عادت می کرد و تصمیم گرفتیم با انتخاب مرفاوی تیم را متحول و از این شرایط خارج کنیم.

به گزارش افکارنیوز ، سیدرضا دهناد در خصوص انتخاب صمد مرفاوی به عنوان سرمربی جدید صبای قم عنوان کرد: با انتخاب مرفاوی خواستیم تیم را متحول کنیم و به همین دلیل تصمیم گرفتیم فصل را با آقای مرفاوی ادامه بدهیم که پیش از این هم سرمربی تیم بودند.

وی افزود: از عملکرد کادرفنی قبلی ناراضی نبودیم و قطع همکاری هم کاملا به صورت توافقی صورت گرفت و خواستیم با سپردن کار به مربی دیگری تغییراتی در تیم ایجاد کنیم. تغییر کادر فنی در اصل برای خروج از این وضعیت بود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه صبای قم در خصوص قطع همکاری با محمد مایلی کهن گفت: هیچ مشکلی با ایشان نداشتیم. شخصیت و کارنامه آقای مایلی کهن کاملا مشخص است اما تیم در این چند وقت با وجود بازی های خوب نتایج خوبی نگرفت. تیم ۴،۵ بازی بود که رفته رفته به باخت عادت می کرد و تصمیم هیئت مدیره هم این بود که تغییری در کادر فنی دهد و از این به بعد آقای مرفاوی هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت.

دهناد تصریح کرد: برای آقای مایلی کهن آرزوی موفقیت می کنیم و ایشان زحمات زیادی برای تیم ما کشیدند. از این به بعد هم باید از آقای مرفاوی حمایت کنیم تا ایشان بتوانند در صبا موفق باشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات