رویانیان:

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: من که استعفاء داده ام اما آقایان مهر تأییدش را زدند.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان در واکنش به تأیید کمیته استیناف مبنی بر کسب یک امتیاز از پرسپولیس اظهار داشت: ما این رأی را قبول نداریم و قطعاً درخواست دادرسی و این موضوع را با جدیت تمام تر از هر کجایی که شد پیگیری می کنیم.

وی افزود: آقایان بر خلاف آیین نامه و به زور و فشار از ما می خواهند امتیاز کم کنند و به ما ضربه بزنند بعد خیال کرده اند که ما هم همینطوری ایستاده ایم تا هر کاری که دوست دارند انجام بدهند. پس چه کسی جواب هواداران ما را باید بدهد؟

رویانیان ادامه داد: آقایان برای برخی ها خیلی ساده از همه چیز عبور می کنند اما به ما که می رسند قانونشان عوض می شود و همه چیز را به زور و هزار فشار بر ضرر ما اعلام می کنند.

مدیرعامل سرخپوشان خاطرنشان کرد: ما تأیید کمیته استیناف را قبول نداریم چون هواداران ما کاری نکردند که از تیم شان یک امتیاز کم شود به همین دلیل این موضوع را با تمام وجودم پیگیری می کنم من که استعفا داده بودم حالا آقایان می خواهند مهر تأییدش را بزنند.

مدیرعامل سرخپوشان خاطرنشان کرد: مطمئن باشید یا حق پرسپولیس را می گیرم یا می روم. دست بردار این موضوع نیستم و ترسی هم از هیچکس و هیچ چیزی ندارم.

وی افزود: من استعفا داده ام و همه دلیلش را می دانند که چه چیزی بوده، حالا هم ترسی ندارم و مطمئن باشید به این رأی هم اعتراض شدیدی داریم و موضوع را پیگیری خواهیم کرد. ما وظیفه داریم از حق باشگاه پرطرفدارمان دفاع کنیم چون آقایان به زور علیه این باشگاه رأی صادر می کنند و ما هم پیگیر موضوع خواهیم شد تا همه چیز مشخص شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات