سرمربی پیشین صبا می گوید در هفته های پایانی نیم فصل اول داوری ها علیه تیم او بوده است.

به گزارش افکارنیوز ، سرمربی پیشین صبا می گوید در هفته های پایانی نیم فصل اول داوری ها علیه تیم او بوده است.

محمد مایلی کهن که بعد از ظهر دوشنبه از سمت خودش در صبای قم برکنار شد امشب مهمان برنامه نود بود. او در پاسخ به این سوال فردوسی پور که چرا از صبا اخراج شدید این واکنش را نشان داد: «این طبیعت فوتبال است. ما تقریبا در ۴ بازی در دقایق آخر گل خوردیم. ضمن اینکه اشتباهات داوری هم در هفته های اخیر به ضرر ما تمام شد. شما صحنه بازی آخر ما را ببینید. دروازه بان ما به سمت دیگری رفته بود اما داور پنالتی گرفت. »

مایلی کهن وقتی در برنامه نود فهمید که اعتراض هایش به داور بازی اشتباه بوده است گفت: «من مایلی کهن هم حق دارم که اشتباه کنم. اما آقایانی هستند که سالها دارند اشتباه می کنند. آنهایی که خودشان را پروفسور داوری می دانند چطور؟ داوران من مایلی کهن را با این همه سابقه وقتی یک بار اعتراض کردم اخراج می کند آن وقت به بعضی ها فقط تذکر می دهند. » دراین لحظه فردوسی پور گفت منظور شما علی دایی است که او گفت: «من به طور کلی می گویم. سالهاست که این اشتباهات دارد رخ می دهد، اعتراض ها می شود اما با کسی برخورد نمی کنند. من از داور بازی مان عذر می خواهم و باید کمی خویشتن داری می کردم. »

عادل دوباره از او پرسید که چه زمانی فهمیدید اخراج شده اید که مایلی کهن گفت: «آقای نجاتی با من تماس گرفتند و ابتدا رویشان نمی شد به من بگویند که اخراج شده ام. اما دوباره تماس گرفتند و گفتند اخراج شده ام. من از آنها تشکر کردم. »

ادامه حرف های مایلی کهن به بحث دوپینگ بازیکن صبا کشیده شد که او گفت: «دوپینگی ما مظلوم واقع شد. برخی از دوستان از جک ۳D استفاده کرده بودند و محروم نشدند. مهدی حسینی چون بازیکن صبا بود و پشتوانه ای نداشت ضر به خورد. شک نداشته باشید که اگر بازیکن تیم دیگری بود با او خویشتن داری می کردند یا اینکه لاپوشانی می کردند. »

مایلی کهن در پایان با کنایه به برخی از مسئولان فدراسیون فوتبال گفت: «من در پایان باید بگویم که برخی از آقایان گفته اند ما داریم در فدراسیون مجانی کار می کنیم. ما چه کسی را باید ببینیم که شما دیگر مجانی کار نکنید؟ این را هم بگویم که من از فوتبال بیرون نمی روم و دراین فوتبال خواهم ماند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات