حاتمی؛

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: «پیش از جلسه با فتح الله زاده با امیر قلعه نویی درباره بازگشتم به استقلال صحبت هایی انجام داده بودم ولی باید دید شرایط در آینده چطور پیش می رود. »

به گزارش افکارنیوز ، فرزاد حاتمی درباره صحبتش با مدیرعامل استقلال، بازگشت به استقلال، دلایل جدایی اش از فولاد خوزستان و… صحبت های زیر را انجام داد:

* مشکلاتت با فتح الله زاده برطرف شد؟

- مشکلی با فتح الله زاده نداشتم. در مقطعی مصاحبه ای انجام دادم که در آن جمله ای را با خنده درباره فتح الله زاده گفتم. برداشتم این نبود که آن جمله تیتر شود. شب گذشته مهدی رحمتی زحمت کشید تا به دفتر حاجی برویم. صحبت های ما با خنده شروع و با خنده تمام شد! فتح الله زاده از مصاحبه ای که انجام داده بودم، ناراحت بود ولی به دل نگرفته بود. رابطه من و فتح الله زاده خیلی خوب است چون ما هم زبان هستیم و مسائل را حل می کنیم.

* درباره بازگشتت به استقلال صحبتی شد؟

- به آن صورت صحبتی درباره بازگشتم به استقلال نشد. البته پیش از جلسه با فتح الله زاده با امیر قلعه نویی درباره بازگشتم به استقلال صحبت هایی انجام دادم ولی باید دید شرایط در آینده چطور پیش می رود.

* یعنی هیچ صحبتی درباره پیوستنت به استقلال نشد؟

- امروز جلسه ای با فتح الله زاده خواهم داشت تا اگر توافقات انجام شد، درباره بستن قرارداد با استقلال صحبت کنیم. روز گذشته بیشتر درباره مصاحبه ای که انجام داده بودم، صحبت شد تا دلخوری ها از بین برود.

* چه اتفاقی افتاد که از فولاد جدا شدی؟

- پیش از آغاز فصل بین پیشنهاداتی که داشتم به حسین فرکی اعتماد کردم و به فولاد خوزستان پیوستم. همان زمان که به فولاد رفتم در مصاحبه ای گفتم به خاطر فرکی به اهواز آمد ه ام ولی فرکی از من در ترکیب اصلی استفاده نمی کرد. ۴ هفته به میدان رفتم و ۲ گل زدم که یکی از گل هایم ۳ امتیازی بود اما دیگر به من فرصت بازی کردن نداد. گله ای نمی کنم اما باید در انتخابم دقت می کردم. شاید آنها صریح صحبت نکردند ولی در جلسه ای که با من گذاشتند از صحبت های شان متوجه شدم که مرا نمی خواهند. با همه این حرف ها مردم اهواز و باشگاه فولاد فوق العاده بودند.

* چرا از استقلال جدا شدی که حالا بخواهی دوباره به این تیم بازگردی؟

- آن زمان دوران افولم بود. بازی آخر هم برای استقلال خوب بازی نکردم. طبیعی بود که آماده ترین بازیکنان باید در استقلال حضور داشته باشند. وقتی دیدم شادابی لازم را ندارم تصمیم گرفتم زمانی به استقلال برگردم که آماده باشم. اکنون آماده هستم. درست است که در ترکیب ۱۸ نفره فولاد قرار نمی گرفتم ولی در بازی های تدارکاتی این تیم در هر بازی هت تریک می کردم.

* استقلال بوبکر کبه از داماش را جذب کرده و مهرداد اولادی را نیز می خواهد. با ترافیک خط حمله نمی ترسی نیمکت نشین شوی؟

- ترافیک خط حمله استقلال همانند سال گذشته است. سال گذشته ۵ فوروارد در استقلال بازی می کردند. ترافیک همیشه در استقلال وجود دارد و هر بازیکنی که نظر کادر فنی را جلب کند می تواند به میدان برود. مهم نیست چه کسی بازی می کند و مهم موفقیت تیم است. پیش خودم گفتم اگر قرار باشد به استقلال یا هر تیم دیگری بروم، پایان فصل همراه با قهرمانی باشد.

* اما به خاطر بازی نکردن تیم ملی را از دست دادی…

- صددرصد همین طور است. به دلیل مصاحبه ای که درباره این موضوع انجام داده بودم، باشگاه فولاد ۲۰ میلیون تومان من را جریمه کرد ولی باز هم می گویم فرکی باعث شد از تیم ملی خط بخورم. هیچ وقت در مورد نیمکت نشینی صحبت نمی کنم و نخواهم کرد ولی چون بحث تیم ملی جدا از باشگاهی بود این مسائل را عنوان کردم.

* و صحبت پایانی؟

- اگر قرار باشد به استقلال یا هر تیمی دیگری بروم امیدوارم برای آن تیم مثمر ثمر باشم و بتوانم عقب افتادگی نیم فصل اول را جبران کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات