رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و عضو کمیته اجرایی فیفا در نامه ای به علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران از برگزاری همایش علم و فوتبال تشکر کرد.

به گزارش افکارنیوز ، شیخ سلمان بن آل خلیفه رئیس بحرینی کنفدراسیون فوتبال آسیا درنامه ای به علی کفاشیان، از برگزاری دومین همایش بین المللی علم و فوتبال تشکر کرد.

در این نامه آمده است: لطفا صمیمانه ترین و گرمترین تبریکات من را به خاطر برگزاری عالی دومین همایش بین المللی علم و فوتبال و همچنین میزبانی مهربانانه فدراسیون فوتبال ایران از هیات اعزامی کنفدراسیون فوتبال آسیا را بپذیرید. میزبانی فدراسیون فوتبال ایران از من و هیات همراهم آنقدر گرم و دوستانه و صمیمانه بود که احساس کردیم در خانه مان در تهران هستیم.

من یک بار دیگر به خاطر برگزاری شایسته دومین همایش بین المللی علم و فوتبال به شما و فدراسیون فوتبال ایران تبریک می گویم و تاکید می کنم که برگزاری چنین همایشهایی تاثیر زیادی در رشد و توسعه و موفقیت فوتبال ایران در آسیا دارد ومطمئنا در آینده تاثیرات برگزاری این همایش را در فوتبال ایران خواهیم دید. برای علی کفاشیان و فدراسیون فوتبال ایران بهترین آرزوها را دارم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات