مسلمان؛

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: «بازی در پرسپولیس چالش جدیدی خواهد بود و آرزوی هر بازیکنی است که پیراهن قرمز این تیم را بپوشد. »

به گزارش افکارنیوز ، محسن مسلمان در خصوص آخرین وضعیت خودش برای پیوستن به پرسپولیس اظهار داشت: «مسئولان باشگاه ذوب آهن رضایت نامه من را صادر کردند و طبق توافقی که با سرخپوشان انجام دادند، قرار بر این شد تا جابجایی بین نفرات رخ بدهد و من هم پرسپولیسی شوم. پرسپولیس تیم بزرگ و قدرتمندی است و همیشه جزو مدعیان قهرمانی به شمار می آید و امیدوارم در صورت پیوستن به این تیم بازیکن موثری باشم. »

وی ادامه داد: «بازی در پرسپولیس چالش جدیدی خواهد بود و آرزوی هر بازیکنی است که پیراهن قرمز این تیم را بپوشد. البته از آنجایی که الان در اردوی تیم ملی امید حضور دارم، زمان امضای قراردادم با پرسپولیسی ها مشخص نیست. »

مسلمان درباره این که آیا با پیام صادقیان هم برای پرسپولیسی شدنش صحبت کرده است یا نه، گفت: «با پیام صحبت های مختلفی می کنم اما در مورد پرسپولیس حرفی نزدیم. البته از این که می توانم بار دیگر با صادقیان همبازی شوم، خوشحالم و شناختی خوبی از نوع فوتبال یکدیگر داریم. »

وی در مورد عملکرد ذوب آهن و همچنین انتقادات لوکا بوناچیچ نسبت به نوع بازی بازیکنان نیز اظهار داشت: «امسال ذوب آهن از نظر جذب بازیکن با مشکلاتی روبرو بود و در راس باشگاه هم تغییرات مدیریتی ایجاد شد و به همین خاطر آن طور که باید و شاید نتایج خوبی کسب نشد. لوکا حق دارد انتقاد کند اما مطمئنا بازیکن نمی خواهد که تیمش ناموفق باشد و دوست دارد بهترین نتایج کسب شود. »

مسلمان در انتها درمورد اردوی تیم ملی امید گفت: «اردوی خود را زیر نظر کادر فنی آغاز کرده ایم و تلاش می کنیم به شرایط مطلوبی برسیم چون این تیم حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات