گزارش تمرین امروز پرسپولیس

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس بعد از چند روز غیبت امروز (سه شنبه) در درفشی فر آفتابی شد.

به گزارش افکارنیوز ، تمرین صبح امروز (سه شنبه) پرسپولیس از ساعت ۱۰: ۴۵ در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد. در این تمرین که مانند روزهای گذشته با ۱۵ بازیکن برگزار شد، مارکو سپانوویچ به علت سرماخوردگی با سرخپوشان تمرین نکرد و با اجازه کادرفنی درفشی فر را ترک کرد. این بازیکن که نتوانست انتظارات را برآورده کند بعد از مشخص شدن وضعیت مالی اش ایران را ترک می کند.

* مهرداد کفشگری، رضا نورمحمدی، امید عالیشاه و میثم حسینی، ۴ بازیکنی بودند که در تمرین امروز به کلینیک رفتند و البته لحظاتی را هم به صورت اختصاصی تمرین کردند.

* علی دایی، سرمربی پرسپولیس امروز با لباس شخصی در تمرین حضور یافت و پس از گفت وگو با سعید شیرینی نیم ساعت بعد از آغاز تمرین درفشی فر را ترک کرد. دایی برای تعطیلی روزهای عاشورا و تاسوعا و همچنین شرکت در مراسم عزاداری امام حسین (ع) عازم اردبیل می شود.

* سعید شیرینی پس از چند روز غیبت در تمرین سرخپوشان حضور پیدا کرد.

* پسر محمد دایی و محمد رویانیان در تمرین امروز حضور داشتند.

* بازیکنان پرسپولیس امروز زیر نظر محمد دایی ابتدا مطابق معمول دویدن و انجام حرکات کششی را انجام دادند و پس از آن به هندبال مشغول شدند. سرخپوشان در بخش بعدی فوتبال درون تیمی در یک چهارم زمین را در دستور کار داشتند و پس از آن با انجام استارت های سرعتی و استقامتی تمرین را به پایان رساندند.

* ۲ دروازه بان حاضر در تمرین پرسپولیس دقایقی را زیر نظر بهزاد غلامپور تمرین کردند و پس از آن به بقیه بازیکنان پیوستند.

* رضا فروزانی و کریم باقری در بخش های تمرینی هندبال و فوتبال درون تیمی پابه پای بازیکنان دویدند. نکته جالب آمادگی بالای کریم باقری بود که بارها موفق شد گلزنی کند.

* با دستور کادر فنی پرسپولیس تمرین این تیم در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی تعطیل است و سرخپوشان بعد از عزاداری امام حسین (ع) دور جدید تمرینات خود را از روز شنبه هفته پیش رو آغاز می کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات