رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: اعتراض کردن به قانون یعنی قیام برابر قانون و همچنین ایجاد اغتشاش.

به گزارش افکارنیوز ، احمد صالحی در خصوص اعتراض محمد رویانیان به تایید کسر یک امتیاز از پرسپولیس توسط کمیته استیناف و همچنین تهدید مدیرعامل سرخپوشان مبنی بر استعفا از سمت خود اظهار داشت: آن چیزی که مشخص و مسلم است، این است که آیین نامه ای وجود دارد و ما مطابق با آن عمل می کنیم. دیگران هم باید از قانون تبعیت کنند، حتی آقایانی که می گویند حکم قانونی را قبول ندارند به نوعی برابر قانون قیام کرده اند.

وی درباره اعتراض زینی زاده و رویانیان، مدیران عامل ۲ باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس به آرای کمیته های انضباطی و استیناف ادامه داد: این روش اعتراض نیست و اینگونه کارها باعث ایجاد هجمه و بدآموزی می شود و هرج و مرج به دنبال دارد. از اشخاصی که خود مجری قانون بوده اند، بعید است که اینطور رفتار و صحبت کنند.

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال تصریح کرد: اینکه یک فرد از سمت خود کناره گیری کرده و یا هر کار دیگری انجام دهد به خودش ارتباط دارد اما وقتی این حرکت در مقام اعتراض به رای باشد یعنی ایجاد اغتشاش و مقابله با قانون که به نوعی تهدید محسوب می شود.

«چطور آن زمانی که از ملوان استقلال و داماش امتیاز کم کردیم کسی از استعفا صحبت نکرد؟ » ، وی با طرح این پرسش افزود: متاسفانه به جای اینکه با رفتار بد برخی تماشاگرنماها مقابله شود با اینگونه حرکات به نوعی با آنها همصدا می شوند و می خواهند روی رفتار بد بعضی ها صحه بگذارند. آقایان به جای اینکه علیه قانون موضع بگیرند تماشاگران متخلف را شناسایی و فرهنگ سازی کنند.

صالحی در پاسخ به این پرسش که «آیا امکان دارد باشگاه ها روی به فرهنگ سازی آورده و تماشاگران متخلف را شناسایی کنند؟ » ، گفت: چنین چیزی امکانپذیر است. شما بررسی کنید و ببینید تماشاگران تیم هایی که از آنها کسر امتیاز شد آیا در طول فصل مجدداً مرتکب تخلفاتی شدند. این اتفاق یعنی اینکه می شود و این امکان وجود دارد که سکوها کنترل شوند.

وی با بیان اینکه «اگر کسی اعتراض دارد، این روش اعتراض نیست که با هیاهو کردن جو را متشنج کند» ، افزود: باید طبق قانون عمل شود، مانند اداره دادگستری که اگر شخصی به حکمی اعتراض دارد همانجا صحبتی را مطرح نمی کند بلکه دادخواست می نویسد.

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خاتمه تصریح کرد: اینگونه رفتارها نشانگر این نیست که شما قصد دفاع از مجموعه خود را دارید بلکه به نوعی همراهی با تماشاگرنماها است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات